Аплікація з паперу для дітей

Аплікація з паперу

Аплікація — це вирізування і наклеювання фігурок, узорів або цілих картин з паперу, тканини, листя й інших матеріалів. Для роботи вам знадобляться ножиці, клей, кольорові олівці або фломастери. Кольоро¬вий папір і зразки аплікації входять в набір.

Після того, як ви навчителя виготовляти різні аплікації, ви зможете самостійно виготовляти різні подарунки своїми руками для своїх друзі, мамі, братику чи сестричці.

Спочатку деталі аплікації акуратно вирізаємо і збираємо картинку за зразком. Першими, приклеюємо великі деталі (тулуб, голову), потім дрібніші (крила, лапи). В останню чергу наклеюємо очі, ніс і рот.

Зверніть увагу на те. що деякі елементи аплікації перекривають одна одну.

Якщо ви не змогли вирізати або наклеїти якусь із деталей, не сумуйте: візьміть кольорові олівці або фломастери і дофарбуйте ними картинку.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Дуже дякую за добірку аплікацій. Можна сміливо все брати для своєї скарбнички, адже такий матеріал стане у нагоді і для вчителів початкових класів, і для вихователів дитячих садків, і для логопедів, для батьків, адже на такому матеріалі можна розвивати дрібну моторику, розмовляти з дитиною, розвивати дитину. А ще добре, що все кольорове. Є і завдання скласти орігамі. Чудово!