mail@urok-ua.com

Аплікація з паперу для дітей

Аплікація з паперу

Аплікація — це вирізування і наклеювання фігурок, узорів або цілих картин з паперу, тканини, листя й інших матеріалів. Для роботи вам знадобляться ножиці, клей, кольорові олівці або фломастери. Кольоро¬вий папір і зразки аплікації входять в набір.

Після того, як ви навчителя виготовляти різні аплікації, ви зможете самостійно виготовляти різні подарунки своїми руками для своїх друзі, мамі, братику чи сестричці.

Спочатку деталі аплікації акуратно вирізаємо і збираємо картинку за зразком. Першими, приклеюємо великі деталі (тулуб, голову), потім дрібніші (крила, лапи). В останню чергу наклеюємо очі, ніс і рот.

Зверніть увагу на те. що деякі елементи аплікації перекривають одна одну.

Якщо ви не змогли вирізати або наклеїти якусь із деталей, не сумуйте: візьміть кольорові олівці або фломастери і дофарбуйте ними картинку.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 4.5 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Аплікація в старшій групі Аплікація в старшій групі Пропоную вашій увазі чергову добірку зразків для виготовлення аплікацій з паперу. Використовувати цю добірку дуже просто. Потрібно лише роздрукувати на кольоровому принт...
Аплікації своїми руками Аплікації своїми руками Аплікація - це вид творчості, коли на поверхню з одного матеріалу наклеюються шматочки іншого матеріалу, що розрізняються за кольором або фактурі. Аплікація з паперу допус...
Ігри аплікації Ігри аплікації Аплікації з паперу можуть бути не лише цікавим та корисним зайняттям, з паперу можна не лише робити різні аплікації з геометричних фігур, а також можна зробити цікаву гру. Пропо...
3240

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Дуже дякую за добірку аплікацій. Можна сміливо все брати для своєї скарбнички, адже такий матеріал стане у нагоді і для вчителів початкових класів, і для вихователів дитячих садків, і для логопедів, для батьків, адже на такому матеріалі можна розвивати дрібну моторику, розмовляти з дитиною, розвивати дитину. А ще добре, що все кольорове. Є і завдання скласти орігамі. Чудово!