Зразки для аплікації з паперу

Аплікація з паперу

В цій публікації представлено два зразки аплікацій. Перший зразок аплікації – крокодил який летить над містом в своєму літачку. Зовнішній вигляд цієї аплікації ви можете бачити на рисунку вгорі. Це звичайна картинка. Аби зробити таку картинку вам необхідно зберегти всі елементи цієї аплікації на свій комп’ютер та роздрукувати на цупкому папері на своєму принтері. Після чого вирізати всі деталі аплікації та наклеїти відповідним чином.

Зразки для виготовлення аплікації

Аплікація з паперу

Зразки аплікації

Друга модель аплікації це 3D модель. Так само як і попередню аплікацію, зовнішній вигляд цієї аплікації можна побачити вище. Всі необхідні зразки для виготовлення такої аплікації можете бачити нижче. Так само як і в попередньому випадку необхідно зберегти усі зразки на свій комп’ютер та роздрукувати на цупкому папері білого кольору. Необхідні елементи розфарбувати кольоровими олівцями чи фломастерами. Після чого з’єднати відповідним чином. Аплікація виготовляється разом з батьками.

Зразки для виготовлення аплікації

Фон аплікації Фон аплікації з паперу
Аплікація тварини з паперу Аплікація тварини з паперу
Зразок для аплікації

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На заняттях з аплікації розвивається мова дітей: засвоєння і назва форм, кольорів та їх відтінків, просторових позначень сприяє збагаченню словника; вислови в процесі спостережень за предметами, при обстеженні предметів, будівель, а також при розгляданні ілюстрацій, репродукцій з картин художників позитивно впливають на розширення словникового запасу і формування зв’язного мови.

  2. При виготовленні таких аплікацій виховується у дітей охайність в роботі з клеєм. Дуже добре, що аплікації ще можна зафарбувати, це розвиває дрібну моторику, творчість та уяву дитини. Також спільна робота батьків і дитини здружує родину. Дітям дуже подобається така форма роботи. Дякую.