Авторська программа курсу “Сімейні цінності” для початкової школи

Автор: учитель початкових класів Середа Олена Анатоліївна

Screenshot_17В. О. Сухомлинський вважав сім’ю тим первинним середовищем, в якому «людина повинна навчитися творити себе». 90% виховного впливу на особистість дитина отримує в сім’ї. Сім’я – це перший колектив, який дає дитині уявлення про життєві цілі та цінності. Саме тут вона й отримує уроки послуху, терпіння, працьовитості. Від якості цих сімейних уроків залежить моральне здоров’я не тільки самої людини, а й нації в цілому.


 

Авторська программа курсу

Завантажити документ на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Гарна розробка. Проте сьогодні часто дітей відправляють ніби не у школу, а в інтернат – аби подовше, аби нічого не задали, аби не дзвонили і нічого не повідомляли. Шкода, що не усі народжуючи дітей розуміють, яка відповідальність лежить на їхніх плечах, бачучи лише ту відповідальність, яку має нести педагог! За роботу – спасибі!

  2. Дуже корисна розробка. Саме із сім’ї починається все найголовніше, і задача вчителя – підтримувати розуміння дитиною важливості родинних цінностей і стосунків між близькими людьми.

  3. Дякую Олено Анатоліївно, за вашу роботу. Вона глибока та актуальна на сьогодні. Ми перестали цінувати тих хто поряд, забуваємо подякувати, зробити приємне. Все це береться із сімї: як навчили, з кого взяти приклад….. Інформація корисна.

  4. Важко знайти більш актуальну тему для авторського курсу, ніж сім’я і сімейні цінності. Сімейні цінності в наш час дуже актуальні: виховувати любов і повагу до членів родини, показати цінність сім’ї для кожної людини і виявляти турботу про рідних людей. Інформація представлена доступна.