mail@urok-ua.com

Портфоліо учня початкової школи

Автор: вчитель початкових класів, вчитель – методист Курись Яна Леонідівна

Портфоліо учня

Сподіваюсь, що запропановане портфоліо допоможе вчителю спостерігати не лише зріст творчого розвитку його вихованця, але і допоможе контролювати зріст або спад навчальних досягнень за всі роки початкової школи. Саме це дає змогу вчасно замітити прогалини і звернути увагу на це як дитини, так і її батьків. Бажаю успіхів творчим вчителям!!!

Зміст портфоліо учня

 • Титульний лист
 • Склад сім’ї учня
 • Захоплення учня
 • Позакласна діяльність
 • Табель успішності
 • Відомості про участь в шкільних та виховних заходах
 • Копілка досягнень
 • Копілка творчих робіт
 • Картка учня

 

А також, ще один приклад портфоліо учня можна переглянути ось тут: Портфоліо учня. Зразок оформлення

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(6 оцінок. Рейтинг публікації: 4.3 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Preply – інноваційна платформа, яка об’єднує вчителів та учнів Preply - інноваційна платформа, яка об'єднує вчителів та учнів Якщо ви хочете поліпшити свої знання з різних предметів, як математика, історія, біологія, економіка, і навіть мов, таких як англійська,...
Як правильно обрати шкільний ранець/рюкзак для першокласника? Найбільш популярні рюкзаки для школи Як обрати шкільний рюкзак першокласнику? Рейтинг найбільш популярних ранців для школи (відео)   Зміст СІМ ПОРАД ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ РЮКЗАК ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКА? НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ? ...
Майстер-клас по рукоділлю. Виготовлення тришарових бантиків Майстер-клас по рукоділлю Виготовлення тришарових бантиків Автор: вчитель Пилипець Олена Юріївна В майстер-класі поетапно розглянуто виготовлення тришарових бантиків з репсових стрічок. Матеріал ад...
4074

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Портфоліо – накопичувальний метод оцінювання учнів. Ваше портфоліо цікаве, воно охоплює всі аспекти шкільного життя учнів. Яскраве оформлення, сюжети з мультфільмів зацікавлюють дітей та стимулюють до подальшої роботи.

 2. Радію за молодих батьків, діти яких ідуть в школу. Саме за допомогою такого портфоліо вони зможуть відслідкувати та заповнити цей документ разом з учителем і з часом переглядати і повертатися в ті далекі часи, коли їх діти були школяриками та згадувати самі приємні моменти, які можна переглянути в копілці досягнень та творчих робіт дитини. Років 25тому такого портфоліо не пропонували вести, тому деякі цікаві факти можливо забулися…. Дякую за хорошу розробку.

 3. Ідея оформлення портфоліо для кожного учня оригінальна. На мою думку, краще щоб батьки оформлювали портфоліо для своїх дітей. Таким чином, вони зможуть відслідковувати навчальні досягнення в учнів та їх пізнавальний інтерес.

 4. Цікава ідея портфоліо учня початкових класів.У нас ще такого немає.Мені здається це може зробити класний керівник для свого класу і також батьки кожен для своєї дитини.