mail@urok-ua.com

Фізкультхвилинки для дітей початкових класів

Автор: Вчитель музичного мистецтва Харченко Лариса Володимирівна

Вчитель музичного мистецтва Харченко Лариса Володимирівна

Ці жартівливі авторські фізкультхвилинки можна використовувати не тільки на уроках музичного мистецтва. Все залежить від фантазії вчителя. На музиці діти з задоволенням придумують прості мелодії до них, а на читанні можна відтворити різні рухи персонажів. Також ці вірші допоможуть дітям запам’ятати назви днів тижня.

Фізкультхвилинки за днями тижня

 В понеділок віслючок

Ліг поспати на бочок,

Бо важкий день понеділок,

Всім потрібен відпочинок.

 

У вівторок пес Тимко

Пив смачненьке молоко:

«Треба сили набиратись,

До змагання готуватись».

 

Ось настала середа,

В гості лиска йде руда.

Зайчик звав на іменини,

Що ж купити на гостини?.

 

У четвер малий ведмедик

Сів на свій велосипедик,

Взяв свою нову корзину

В ліс поїхав по малину.

 

Качка мама у п’ятницю

Каченят своїх скликала:

«Ви не бійтеся водицю»,

Так вона малят навчала.

– Будем весело купатись,

Будем плавати , навчатись,

Лапками мерщій гребіть

І пливіть, пливіть, пливіть.

 

Їжачиха у суботу

Не ходила на роботу,

Сорочки діткам латала

І голівкою хитала:

«В діток гострі колючки,

У дірках всі сорочки».

 

Білочка – красуня у неділю

Хвостик свій руденький розпушила

Причесала гребінцем густеньким:

«Ой, яка ж я гарна, чепурненька».

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(5 оцінок. Рейтинг публікації: 4.8 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Easy English Збірка віршів – презентацій лексики для учнів початкової школи Easy English Збірка віршів – презентацій лексики для учнів початкової школи Автор: вчитель англійської мови Семенюк Валентина Миколаївна Методичний посібник – поурочні міні-презентації до підручника...
Інтегрований урок фізичної культури, «Олімпійський тиждень», для учнів початкових класів із застосуванням інтерактивних технологій... Інтегрований урок фізичної культури, «Олімпійський тиждень», для учнів початкових класів із застосуванням інтерактивних технологій Автор: вчитель фізичного виховання Міщенко Світлана Юріївна Познайо...
Складання казки до Всеукраїнської акції Українського товариства охорони птахів “Повзик-птах 2017 року” Складання казки до Всеукраїнської акції Українського товариства охорони птахів "Повзик-птах 2017 року" Автор: вчитель початкових класів Семикоз Вікторія Олександрівна ПОВЗИК-РЯТІВНИК (казка) Якось...
2405

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Веселі, грайливі вірші для дітей можна використовувати як на фізкультхвилинках, можно для аналізу рими. для виховання творчості. Згодна з коментарем Тамари, можна використовувати і при вивченні словникових слів, можна і на малюванні. Наснаги вам у ващій праці.

 2. Дуже сподобалися жартівливі авторські фізкультхвилинки за днями тижня
  Лариси Володимирівни, ще такі не зустрічала, легкі для запам”ятовування дітьми! Думаю, що їх можна дійсно використовувати не тільки на уроках музичного мистецтва, а і на інших уроках. Приємно, що такі є у нас творчі учителі, які самі можуть щось придумати і з колегами поділитися. Дякую.

 3. Дякую за віршики. Дуже проста рима, вони добре запам’ятовується. Діткам точно сподобається! Так, вони дійсно підходять для фізкультхвилинок на різних уроках.

 4. Дякую, Ларисо Володимирівно, за чудові віршовані фізкультхвилинки. Спектр їх використання дійсно широкий і залежить від фантазії вчителя. Я б їх використала при вивченні словникових слів на уроках української мови. Творчих Вам злетів!