Сценарії Нового року для початкових класів

Новий рік – чарівник

Автор: керівник районного методичного об’єднання вчителів початкових класів, вчитель-методист Ходакова Тетяна Миколаївна

Ходакова Тетяна Миколаївна

Даний матеріал нетрадиційно допоможе закріпити уявлення учнів про зустріч Нового року. Розвивати уміння інсценувати,декламувати, використовувати інформаційно- комунікативні технології. Весело, цікаво, театралізовано проводити час. Створити сучасний простір для розкриття творчих здібностей і креативних можливостей кожної особистості (надано роль індивідуально для кожної дитини). Формувати громадянську компетентність. Виховувати дружні, товариські відносини в колективі.Шоу- програма передбачає співпрацю молодших школярів, старшокласників і родини.Рекомендовано для заступників директорів з навчально- виховної роботи, педагогів- огранізаторів, вчителів початкових класів,музичних працівників дитячих закладів.

Мета: Закріпити уявлення учнів про традиційну зустріч Нового року. Розвивати уміння інсценувати, весело, цікаво, театралізовано проводити час. Створити сучасний простір для розкриття творчих здібностей і креативних можливостей кожної особистості. Формувати громадянську компетентність. Виховувати дружні, товариські відносини в колективі.

Обладнання: новорічна ялинка, костюми, декорації, музичний супровід, мікрофони, ІКТ, ноутбук, екран, флешки.

Дійові особи: Зима, Снігова Королева, Сніжинки, Кай, Герда, Попелюшка, Принц, Мальвіна, Буратіно, Білосніжка, 7 Гномів, Розбійники, Дід Мороз, Снігуронька, Фея, Новорічна Ніч, Новий Рік, Чарівна Казка, Ведуча.

Сценарії Нового року

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Чудова розробка сценарію. Багато мультяшних героїв, що створює, дійсно, казкову атмосферу. Свято веселе, динамічне, наповнене танцями та пригодами. Використання ІКТ робить захід сучасним та урізноманютнює роботу організатора.

  2. Шановно, Тетяно Миколаївно! Цікавий ви підготували сценарій. Дійсно, Новий рік, це свято казкове, чарівне, яке діти чекають з нетерпінням. Учні залюбки будуть брати участь у заході, а головне вони відчують себе героями-акторами. Творчих успіхів вам, колего.

  3. Сценарій Новорічної Шоу- програми сподобався. Дякую, Тетяно Миколаївно! Дійсно, діти весело, цікаво проведуть свій час у колі друзів і родини, як і передбачалося задумом автора. Єдине, що відволікало від читання тексту, то це імена дітей, які в більшості випадків були написані замість персонажів.

  4. Дякую за цікавий та змістовний сценарій до Нового року. У сценарії різні герої, це якраз для дітей, тому що всі вони хочуть на Новий рік бути у костюмах. Слова з легкою римою. Таке свято точно запам’ятається дітям.