BritishBook перетворить мрію в реальність

Книга — це провідник у нескінченний світ знань для всього людства. За допомогою книг можна знайомитися з новими культурами і традиціями, розширювати свої знання в різних науках, підвищувати емоційний, соціальний і творчий інтелект, поліпшувати комунікаційні навички та загальну ерудованість. Володіння іноземними мовами значно розширює кількість джерел, із яких можна черпати потрібну інформацію. Книги іншими мовами потрібні для тих, хто тільки вчиться, і для тих, хто хоче активно застосовувати свої мовні навички на практиці. Саме тому в багатьох магазинах і бібліотеках настільки популярна іноземна література. Придбати хороші підручники й курси, знайти якісні книги іноземною мовою для дозвілля та навчання — справа непроста. Для всіх книголюбів і поліглотів розшукати універсальний книжковий магазин іноземної літератури, у якому був би зібраний максимально різноманітний асортимент друкованих видань різними мовами для дітей і дорослих — це справжня мрія. Саме з цим завданням упродовж багатьох років відмінно справляється інтернет-магазин «BritishBook» – english vocabulary in use – тут знайдете літературу для усіх вікових категорій і рівнів володіння іноземною мовою.

«BritishBook»    Що тут можна купити?

BritishBookВ магазині іноземних книг представлений великий вибір літератури англійською, французькою, німецькою, італійською, іспанською, польською, чеською та українською мовами. Іноземна література різного призначення та жанрів:

˅ навчальна та розважальна;

˅ для дітей і дорослих;

˅ наукова, художня й нон-фікшн (нон-фікшн – особливий літературний жанр, для якого на відміну художній літературі, характерна побудова сюжетної лінії винятково на реальних подіях).

Переваги онлайн-магазину іноземної літератури «BritishBook»:

  • Великий асортимент якісних книг для людей різного віку, з різними смаками та вподобаннями
  • Можливість оптових закупок
  • Швидка обробка замовлення і доставка Новою поштою в буль-який куточок України впродовж 1-2 днів
  • Співпраця з відомими видавничими будинками: Oxford University Press, Penguin Random House, Didier, Dorling Kindersley, Collins, Cambridge University Press, Hueber
  • Додаткові аксесуари для книг та канцтоварів
  • Гарантія якості, можливість обміну й повернення друкованих видань.

Також на сайті можна придбати розвиваючі книги для наймолодших, пазли, плакати, казки, міфи та легенди різних народів, книги-картки, розмальовки.

На віртуальних полицях інтернет-магазину ви знайдете друковані видання 80-ти європейських і світових видавничих торгових марок. Більша частина книг схвалена МОН України  для використання у школах. Для вчителів розроблене календарно-тематичне планування.

Беручи участь у програмі лояльності, ви отримуєте знижки в усіх магазинах British Book, зокрема інтернет-магазині. Для цього: зареєструйтеся на сайті; здійсніть замовлення на суму понад 500 грн; беріть участь в програмі.

Тут ви також знайдете словарні картки, інтерактивні книжки, книги з наклейками та багато іншого матеріалу, здатного зацікавити навіть найвибагливішого малюка. Ці книги допоможуть весело і ненав’язливо познайомити малюків з новою мовою, і стануть гарним початком шляху до підручника для вивчення іноземної мови.

Саме «BritishBook»  вдасться перетворити мрію в реальність!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *