Література для вивчення англійської мови

Бажаєте вивчити англійську? Тоді придбайте підручник з англійської мови в Львові чи інших містах України онлайн та починайте навчання вже зараз!

З чого почати швидке вивчення популярної іноземної мови?

Англійська – являється однією із найбільш активно застосовуваних мов у світі. Наразі майже 2 мільярда людей добре знають і можуть вільно говорити, при чому ще стільки ж людей інтенсивно займаються її вивченням просто зараз. Вона офіційний являється державною у 67 країнах. Також нею публікуються усі результати від проведених наукових досліджень,а також прописуються умови міжнародних конвенцій або договорів.

Але її вивчення – це завдання не з легких. Для досягнення успіхів в такій непростій справі, вам доведеться докластидеяких зусиль, а також виявити усю свою витримку та завзятість. Першим та суттєвим кроком служить бажання і книжки. Підручник покаже що іноземна має досить просту структуру та максимально чіткі і повністю зрозумілі для всіх правила. Ви зможете досить просто вивчити її навіть самостійно разом із літературою. Різноманітність навчальних підручників у комбінації з застосуванням сучасних методик, дозволить швидко досягти неймовірних результатів навіть без додаткових витрат ваших ресурсів. Підкорити англійську дуже легко самотужки,достатньо обрати правильні посібники або самовчителі.

До особливостей варто віднести те що:

  • в даному випадку саме граматика – це основний камінь спотикання для всіх, хто бажає швидко її вивчити. Багато хто просто боїться граматики, а страх стає головною причиною для відкладання старту її вивчення;
  • насправді граматика досить легка, при цьому англійці неймовірно консервативні. Це чітко проглядається навіть в логіці побудови усіх мовних словосполучень в мовленні;
  • по суті, для освоєння варто лише вивчити усі правила та винятки із них. Для цього достатньо використати кращі підручники, які допоможуть в цьому питанні.

Топ-посібники для вивчення іноземної

Серед найкращих книжок варто виділити:

  • Oxford Practice Grammar, який вважається одним із найвідоміших курсів. Видання від британського авторитетного видавництва при Оксфордському Університеті складається з трьох сучасних довідників. В них подано усю теорію дуже зрозуміло та стисло. А для закріплення усіх отриманих знань цей довідковий матеріал вдало підкріплюється суттєвим запасом завдань для практичного виконання. Книги цього курсу охоплюють 5 різних мовних рівнів за міжнародною відомою шкалою для оцінювання CEFR. Тобто, починаючи із елементарного рівня А1 та закінчуючи досить просунутим С1;
  • English Grammar in Use – це ще один курс, що є аналогом вище вказаної відомої серії. Він випущений видавництвом відомого Університету Кембридж. Дана серія включає усі 6 відомих мовних рівнів: починаючи від початкового і закінчуючи вільним володінням. Автори цього курсу зробили все необхідне, аби граматика стала максимально зрозумілою. При цьому практичні завдання допоможуть вдало відшліфувати отримані знання до ідеалу;
  • Practical English Usage – популярне, відоме міжнародне видання та легендарна енциклопедія від відомого видавництва Oxford University Press. Довідник поділений на 2 частини: де перша висвітлює 28 головних тем, а друга – навчає основи орфографії/утворення слів.

Для того, аби ваше вивчення не забирало великих зусиль, вкладень та вашого безцінного часу, дуже багато різних авторів, що мають відповідну освіту, пропонують свої власні книжки. Література вже містить цілу низку уроків, які спрямовані на спрощення даного процесу та засвоєння мови на високому рівні. Купуйте професійні книги та вивчайте легко та з задоволенням, адже завдяки сучасним довідникам зробити це буде дуже просто.

Матеріал підготували за підтримки маркетплейса Zakupka.com.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *