Чому багато хто ходить до психотерапевта онлайн

Донедавна онлайн-терапія не сприймалася всерйоз у галузі психології. Однак з появою нових передових технологій онлайн-догляд, схоже, спрощує та полегшує життя багатьох пацієнтів! Такий формат підходить майже всім, хто вирішив – мені потрібний психотерапевт онлайн. Переваги онлайн-терапії залишаються такими самими, як і традиційної терапії.

Ви отримуєте необхідну допомогу, знаючи, що все, що ви обговорюєте зі своїм терапевтом, залишається конфіденційним. Хоча деякі можуть звиватися ідеєю онлайн-терапії, ми хотіли б поділитися кількома унікальними перевагами, які можна знайти корисними та дивовижними одночасно.

Що таке онлайн-терапія

Декілька років тому для проходження терапії пацієнту та психологу необхідно було бути разом в одній кімнаті, зазвичай у приватній клініці або психологічній клініці. Обидві сторони погоджуються зустрітися у запланованому місці для проведення сесії.

Хоча традиційне консультування не втратило своєї смуги, онлайн-терапія почала набирати силу, стаючи все більш доступною та визнаною широкою громадськістю.

В даний час за допомогою онлайн-терапії можна проводити психологічний моніторинг, не виходячи з дому, використовуючи тільки комп’ютер або смартфон, підключений до Інтернету. Цей вид терапії психічного здоров’я такий самий, як і традиційна терапія, як і транслюється в єдиному різниці.

Психолог планує щотижневі сеанси, що тривають близько 50 хвилин; це може бути більш менш залежно від потреб пацієнта. Так що, якщо у вас є стабільне підключення до Інтернету, працюючий мікрофон і камера, все готово!

Економія часу

Якщо ви вже пройшли психологічну консультацію традиційно, ви, можливо, помітили, що між походом та виходом з кабінету терапевта ви проводите багато часу у дорозі. Ви повинні бути у клініці до початку сеансу. І для цього ви проводите час у пробці та спільних поїздках на роботу.

Хтось, кого я знаю, провів дві години, просто добираючись до кабінету свого терапевта у великому місті з великим трафіком. Наприкінці сеансу знадобилося ще дві години, щоб повернутися додому, і в результаті він став стурбованішим і напруженішим у середині поїздки додому.

За його словами, коли він повернувся додому, він ледве міг згадати, що сталося під час терапії, що зробило психологічний моніторинг марним, оскільки він відновив весь стрес, з яким він зіткнувся в терапії, щойно повернувся додому.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *