mail@urok-ua.com

Comparative adjectives and animals

Автор: вчитель англійської мови Любов Родін-Сова

Ця презентація розроблена мною для відпрацьовки назв тварин та прикметників у вищому ступені порівняння. Прикметник не вказаний, спочатку учні мають здогадатись, який епітет підібраний до тварини, а лише потім порівняти з іншою твариною. Безперечно, першим кроком буде пояснення вищого ступеню порівняння прикметників,яким чином він утворюється та тренування просто з прикметниками. Другим – вивчення назв тварин. щоб було побудовано реченняучні мають володіти усіма необхідними знаннями. Третім кроком ми будуємо речення з прикметником та прикметником у вищому ступені порівняння (використовувати можна все, що є довкола у класі,навіть самих учнів).Наприклад, Ira is tall. Ann is taller than Ira.Або, The red pen is short.The green pen is shorter than the red pen. З презентацією  речення до одного слайду  просте,наприклад, The tiger is big. До наступного вже з вищим ступенем порівняння, The elephant is bigger. (The elephant is bigger than the tiger.) Чи додавати порівняння з попереднім слайдом вчитель вирішує самостійно, в залежності від рівня учня.

Яскраві малюнки та трохи незвичний ракурс опису тварин сприяє розвитку інтересу учнів до вивчення англійської мови. Використання презентації не займає багато часу та урізноманітнює урок.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 из 5)

2330

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Гарне поєднання лексичної та граматичної тем, але для кращого розуміння учнями ступенів порівняння прикметників варто було б порівнювані предмети чи істоти ставити поряд, щоб було краще видно у порівнянні. Зразу можна подати і найвищий ступінь. Я б ще додала схему-алгоритм утворення ступенів порівняння, щоб діти, які володіють зоровою пам’яттю, могли це відкласти у своїй голові.Спасибі, що поділилися досвідом.

  2. Гарний матеріал, можна і собі використати для різноманітності. А ми для відпрацювання цієї теми створюємо плакат. Клеїмо фотографії учнів та підписуємо!!!