Comparative adjectives and animals

Автор: вчитель англійської мови Любов Родін-Сова

Ця презентація розроблена мною для відпрацьовки назв тварин та прикметників у вищому ступені порівняння. Прикметник не вказаний, спочатку учні мають здогадатись, який епітет підібраний до тварини, а лише потім порівняти з іншою твариною. Безперечно, першим кроком буде пояснення вищого ступеню порівняння прикметників,яким чином він утворюється та тренування просто з прикметниками. Другим – вивчення назв тварин. щоб було побудовано реченняучні мають володіти усіма необхідними знаннями. Третім кроком ми будуємо речення з прикметником та прикметником у вищому ступені порівняння (використовувати можна все, що є довкола у класі,навіть самих учнів).Наприклад, Ira is tall. Ann is taller than Ira.Або, The red pen is short.The green pen is shorter than the red pen. З презентацією  речення до одного слайду  просте,наприклад, The tiger is big. До наступного вже з вищим ступенем порівняння, The elephant is bigger. (The elephant is bigger than the tiger.) Чи додавати порівняння з попереднім слайдом вчитель вирішує самостійно, в залежності від рівня учня.

Яскраві малюнки та трохи незвичний ракурс опису тварин сприяє розвитку інтересу учнів до вивчення англійської мови. Використання презентації не займає багато часу та урізноманітнює урок.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Гарне поєднання лексичної та граматичної тем, але для кращого розуміння учнями ступенів порівняння прикметників варто було б порівнювані предмети чи істоти ставити поряд, щоб було краще видно у порівнянні. Зразу можна подати і найвищий ступінь. Я б ще додала схему-алгоритм утворення ступенів порівняння, щоб діти, які володіють зоровою пам’яттю, могли це відкласти у своїй голові.Спасибі, що поділилися досвідом.

  2. Гарний матеріал, можна і собі використати для різноманітності. А ми для відпрацювання цієї теми створюємо плакат. Клеїмо фотографії учнів та підписуємо!!!