Де знайти якісне обладнання для реабілітації інвалідів різного віку

Товари для здоров’я та реабілітації використовуються не тільки у лікувальних закладах. Вироби знайшли своє застосуванні і у побуті. Нерідко хворим потрібне тривале відновлення. І саме техніка суттєво допомагає відновитися після будь-яких негараздів із здоров’ям. Адже виробники подбали про те, щоб  їхня продукція допомагала тримати м’язи у тонусі пацієнтам, змушеним подовгу перебувати у положенні лежачи.

Замовляти товари для реабілітації хворих не варто будь-де. Важливо, щоб виробники і продавці були перевірені. Адже від того, яку якість має та чи інша конструкція, залежить не тільки фізичний, але й психологічний стан користувача. Якісний продукт значно збільшує шанси на одужання, прискорює його.

Замовити реабілітаційні товари від кращих вітчизняних і світових виробників можна в магазині Baldinelli. У каталозі представлений великий вибір продукції різного призначення для дітей і дорослих різної цінової категорії. При наявності запитань, представники компанії допоможуть підібрати ліжко, матрац, возик, санітарне приладдя залежно від хвороби і фізичного стану хворого.

Особливості вибору обладнання для фізичної реабілітації

В першу чергу увага звертається на те, що саме потрібно старенькій або хворій людині, з інвалідністю. Наприклад, одному пацієнтові з проблемами нижніх кінцівок достатньо тростини або милиць, а інший зможе пересуватися тільки за наявності ролаторів. Пацієнтові, який може повертатись у ліжку самостійно, досить купити звичайне функціональне ліжко. А тому, хто не здатний повертатись, потрібна більш дорога динамічна конструкція.

Крім того, важливо врахувати вік та фізіологічні особливості хворого. Ті ж візочки в магазині реабілітаційних товарів представлені дитячими моделями і для дорослих, класичними і посиленими, з ручним приводом і електричним.

Візочки для інвалідів

Медичне обладнання для реабілітації у Києві можна придбати для користувачів з різним ступенем обмеження рухової активності.

Універсальні коляски

Регульовані сидіння із спинкою не дадуть хворій людині відчуватися некомфортно, навіть якщо вона буде сидіти у кріслі тривалий час.

Посилені конструкції

Засоби мають подвійну сталеву раму, а спинка з сидінням – додаткове зміцнення.

Пристосування з електроприводом

Обладнання для професійної реабілітації інвалідів оснащене пультом управління, який можна знайти у підлокітнику або у ногах.

Ліжка для хворих

Конструкції мають регульований кут нахилу секцій. Вони виготовляються з механічним або електричним приводом. Останній варіант користувач може регулювати самостійно, використовуючи пульт керування.

Пристрої для проведення санітарно-гігієнічних процедур

Сидіння й поручні, сходинки для ванни, стілець для прийняття душу спрощують водні процедури, роблять їх зручними і безпечними. Спеціальне санітарне крісло дозволяє справляти щоденні потреби, що суттєво спрощує догляд за пацієнтом, який багато лежить.

Яке обладнання потрібне для дітей з обмеженими можливостями

Суттєвого покращення якості життя дитини з проблемами нервової системи, рухового апарату дозволяють досягти грамотний підхід і товари для реабілітації.

Інвалідні крісла для малюків

За зовнішнім виглядом дитяче реабілітаційне обладнання мало чим відрізняється від прогулянкових колясок. Таким чином малюк з ДЦП, який гулятиме на вулиці з батьками, не привертатиме непотрібної уваги сторонніх.

Тренажери

Діти з інвалідністю не завжди можуть рухатися самостійно. Це погано  впливає на їх психічний стан. Саме використання тренажерів здатне допомогти хворим малюкам реабілітуватися і адаптуватися до життя серед здорових людей.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *