mail@urok-ua.com

Навчальний проект . Основи здоровя 2 клас. Якісне і корисне харчування

Автор: вчитель початкових класів Алієва Любов Олексіївна

Screenshot_38Метою проекту є формування правил правильного і корисного харчування дітей, корисної, спільної роботи учнів, батьків, вчителя., розвитку вміння презентувати свої спостереження та приготовлений самостійно матеріал.


 

Документ до уроку

Завантажити документ на диск

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект уроку з основ здоров’я за темою “Безпека на дорозі” 2 клас ( з використанням прийомів уроків з розвитку творчих здібностей)... Конспект уроку з основ здоров'я за темою "Безпека на дорозі" 2 клас ( з використанням прийомів уроків з розвитку творчих здібностей) Автор: вчитель початкових класів Гольцова Олена Володимирівна Уро...
Конспект вікторини “Як ти знаєш своїх однокласників?” для учнів молодших класів Конспект вікторини "Як ти знаєш своїх однокласників?" для учнів молодших класів. Автор: вихователь ГПД Жур Юлія Олегівна Вікторина "Як ти знаєш своїх однокласників?" призначена для учнів молодших кл...
Урок мужності “Слава захисникам Вітчизни” Урок мужності "Слава захисникам Вітчизни" Автор: вчитель початкових класів Лугова Вікторія Валеріївна Урок мужності "Слава захисникам Вітчизни" ставить за мету: розширити знання дітей про свято – Де...
571

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Проектна робота дуже цікава. На фото можемо спостерігати за творчою діяльністю учнів. Презентація яскрава, вироби із пластиліну стосуються обраної тематики. Сподобалась реклама продуктів харчування, діалог.Дякую.

  2. Урок повчальний, виховний, творчий. Учні отримали багато корисних практичних порад щодо вибору якісних, корисних продуктів харчування, створюють рекламу корисних продуктів. На протязі всього уроку формує правила культури харчування, знайомить з традиціями харчування. Урок тісно пов’язаний із життям. Дякую за хороший конспект уроку.

  3. Гарний конспект уроку. Подорожі чудові та повчальні. Присутня і пошукова діяльність. Дітям закарбується надовго ті ж правила гігієни, що відноситься до здорової їжі. Багато різновидів роботи. Дякую за матеріал.

  4. Любов Олексіївна у своєму навчальному проекті підіймає досить корисне, важливе питання сьогодення. Досить змістово підібрані запитання проекту, відповідно віковій категорії. Сподобалася презентація виробів з пластелину, поддорож до музею засобів гігієни. Сподіваюся, що байдужих дітей до цієї справи не було. Натхнення Вам!