День відкритих дверей

В гостях у медичного коледжу

Автор: керівник гуртків Суха Вікторія Володимирівна

Суха Вікторія Володимирівна

Лікар – це стан душі і по клиння всього життя!

В суботу 6 грудня, керівник Вікторія Суха з гуртківцями СЮН були присутніми на дні відкритих дверей у вищому навчальному закладі І рівня акредитації – Первомайському медичному коледжі.

З перших хвилин нас захопила хвиля цікавої розповіді про надзвичайних людей – майбутніх фельдшерів, медичних сестер та акушерів. Кожен кабінет вражав своєю наповненістю , гарною атмосферою та доброзичливістю. Дуже гарну екскурсію організували викладачі та студенти. Не дивлячись на те, що ми відволікали викладачів та студентів від занять, вони щиро з радістю ділилися своїми враженнями й побажаннями з нами. Кожна хвилина, проведена в стінах коледжу, наповнювала серця майбутніх студентів впевненістю про вибір майбутньої професії.

Нас вразило все – і аудиторії, де є можливість самостійно працювати з необхідним обладнанням, і викладачі, і студенти, спортзал, гуртожиток, а особливо – майстер –клас з косметології. На практиці діти могли побачити й почути про правильний догляд за шкірою обличчя.

А по закінченню екскурсії був проведений чудовий концерт з виступом для майбутніх студентів та їх батьків.

Нам все сподобалось, і ми ще бажаємо відвідати медичний коледж, але вже у якості абітурієнтів, а можливо й студентів!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Дану публікацію можна зачитати учням, щоб показати, як написати звіт про відвідування будь-якого закладу, які проводяться в День відкритих дверей або звіт про екскурсію, використавши ключові слова: де були присутніми, нас захопило, нас вразило, по закінченню, нам все сподобалось, ми ще бажаємо. Дякую.