Догляд за зубами та ротовою порожниною: основні правила та рекомендації

Щоденний ретельний догляд за зубами є запорукою здоров’я та єдиним способом уникнути стоматологічних проблем. Тому скрупульозне чищення, використання зубної нитки або йоржиків, а також ополіскувача мають стати корисною звичкою для кожної людини. Але попри наявність безлічі інформації мало хто знає все ж таки, як правильно чистити зуби, та які засоби для догляду за зубами потрібно використовувати.

Покроковий догляд за зубами та порожниною рота

Основне правило догляду за зубами та ротовою порожниною полягає в регулярності всіх процедур. Вкрай важливо чистити зуби двічі на день – вранці та ввечері, за таких умов тривалість одного такого чищення має становити дві хвилини. Відмінною знахідкою для повсякденного догляду є електричні щітки з вбудованим таймером. Вони допомагають суворо контролювати час чищення та, зазвичай, забезпечують детальніше очищення поверхонь зубів.

Також для підтримки здоров’я зубів та ротової порожнини слід враховувати такі рекомендації:

  • Використовуйте зубну нитку або йоржик для зубів. Щітка очищає лише частину зуба та фізично не може достатньо проникнути в міжзубні проміжки. Але з цим завданням чудово впораються спеціальні засоби.
  • Чистіть язик. Цей орган має безліч сосочків на своїй поверхні, і в їх поглибленнях можуть легко накопичуватися та розмножуватися бактерії. Для підтримки гігієни важливо регулярно очищати язик зубною щіткою.
  • Не забувайте про ополіскувач. Використання такого засобу це завершальний етап догляду за ротовою порожниною. Ополіскувач для зубів усуває останні забруднення, зміцнює емаль та підтримує здоров’я ясен.
  • Обов’язково полощіть рот після кожного прийому їжі. А людям з ортодонтичними пристроями (брекетами, платівками тощо) необхідно обов’язково проводити повноцінне чищення зубів після їжі.

Отже, основну роль у підтримці стоматологічного здоров’я грають правила догляду за зубами та ротовою порожниною. Але також важливою умовою є профілактичне відвідування стоматолога для чищення та огляду. У разі виникнення будь-яких проблем зі здоров’ям зубів чи ясен важливо проводити своєчасне лікування.

Які засоби використовувати для догляду за зубами та ротовою порожниною?

Виробники пропонують різні засоби для догляду за ротовою порожниною. І окрім банальної зубної пасти споживачам варто звернути увагу на:

  • дитячі зубочистки з ниткою – незамінні аксесуари для догляду за дитячими зубами, які знижують ризик виникнення міжзубного карієсу;
  • зубочистки із освіжаючою ниткою – ефективно очищають міжзубні проміжки та дарують додаткове відчуття свіжості;
  • міжзубні йоржики – незамінні для власників брекетів, але можуть виявитися неймовірно корисними і для догляду за зубами без ортодонтичних пристроїв, ефективно видаляють забруднення та наліт з міжзубного простору.

Замовити засоби догляду за порожниною рота краще від виробника. Це відмінний спосіб заощадити та отримати дійсно якісний продукт. Компанія MDM Group пропонує широкий вибір аксесуарів догляду за зубами за приємною конкурентоспроможною ціною з доставкою по всій Україні.

Джерело: MDM-Group

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *