Година спілкування для молодших та середніх класів

Значення особистої гігієни. Догляд за власним тілом

Автор: вчитель-дефектолог Ошурко Ольга Михайлівна

Презентація PowerPoint на тему  «Догляд за тілом. Значення особистої гігієни».  Складається з 12 слайдів, котрі містять текстову інформацію та ілюстрації:

1-й слайд: Титульна сторінка.

2-й слайд: Вступ. Про мікроорганізми.

3-й слайд: Виникнення галузі медицини «Гігієна». Історичний екскурс.

4-й слайд: Засоби гігієни+ілюстрація.

5-й слайд: Шкіра як найважливіший орган+ілюстрація

6-й слайд: Функції та властивості шкіри

7-й слайд: Структура особистої гігієни

8-й слайд: Правила миття рук

9-й слайд: Як правильно мити тіло

10-й слайд: Як правильно чистити зуби

11-й слайд: Вибір засобів індивідуальної гігієни

12-й слайд: Висновок. Будьмо здорові!

Конспект години

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

  1. Ольга Михайлівна вчить дітей не тільки засвоювати матеріал про правила особистої гігієни, а вчить працювати з лексикою “особиста гігієна”, засвоювати нові поняття, закріпляти набуті знання. Згодна з тим, що слів вчителя забагато, а ось гра “Вірю-не вірю” буде цікава дітям. Творчої наснаги вчителю у роботі.

  2. Година спілкування містить корисний пізнавальний матеріал з особистої гігієни.Зміст конспекту можна використати для різних класів,залежно від мети.

  3. Година спілкування хороша, насичена інформацією. Вважаю, забагато слів вчителя. Можливо, потрібно використати прийоми інтерактивної технології, що сприятиме розвитку інтересу до навчання. Презентація дублює слова вчителя: не має ілюстрацій, наочності.

  4. Дуже корисна та повчальна година спілкування. Навички особистої гігієни потрібно прививати з раннього дитинства. На привеликий жаль зустрічаютья і батьки, яким не було б зайве повчитися, як доглядати за своїми дітьми. Тому, я думаю, такі виховні години потрібно проводити з учнями усіх класів та з їхніми батьками. А так чудово ілюстрована презентація тільки доповнює урок та робить його досконалим.

  5. Презентація у повній мірі доповнює годину спілкування. Вчитель вчить дітей пояснювати необхідність догляду за власним тілом, розуміти навіщо їм це. Можливо треба було більше використати ігрових моментів, щоб дітям було цікавіше.

  6. Цікавий урок, цікава презентація, яка демонструє правила особистої гігієни, сприяє вихованню бажання бути завжди чистими й охайними. Щиро дякую!!! Успіхів Вам)))

  7. Неодмінно використаю Вашу презентацію від час виховних занять! Також прошу дозволу розмістити на своєму блозі для учнів ( звичайно із зазначенням авторства) 😉

  8. Дякую за матеріал, його можна використати і як для години спілкування , і як конспект уроку з Основ здоров’я. Детальні правила по догляду за тілом. Матеріал доступний для учнів в тому числі початкової школи. Вчитель подає учням новий матеріал і відразу його закріплює за допомогою гри та презентації.