Дидактичні матеріали з української мови для 3 класу

Посібник призначений для закріплення та повторення вивченого матеріалу, перевірки рівня навчальних досягнень учнів З класу

Тексти дидактичних матеріалів чотирирівневі:

І рівень – початковий (репродуктивний)

При виконанні цього рівня учень вибирає правильну відповідь із запропонованих. Цей рівень складається із 3 завдань, кожне з яких оцінюється по 1 балу.

II рівень – середній (конструктивний)

Цей рівень включає 3 завдання, які є обов’язковими для виконання і характеризують середній рівень навчальних досягнень учнів. Кожне завдання оцінюється по 1 балу.

III рівень – достатній (репродуктивно-конструктивний)

З завдання цього рівня характеризують достатній рівень навчальних досягнень учнів. За правильно виконане завдання – 1 бал.
IV рівень – високий (творчий)

Виконання завданнь четвертого рівня вимагає від учня творчого застосування набутих знань і оцінюється 3 балами.

Правильне виконання завдань чотирьох рівнів – це 12 балів, що характеризує високий рівень навчальних досягнень учнів З класу з української мови за курс початкової школи.

Тексти матеріалів для закріплення, повторення, перевірки рівня навчальних досягнень учнів вчитель може добирати самостійно із запропонованих завдань.

Рівень складності завдань та їх кількість добирається вчителем (батьками, учнями) у відповідності до конкретної навчальної мети (виконання домашнього завдання, самостійної роботи, самоконтролю) та з урахуванням рівня навченості учнів, їхніх психічних особливостей. При цьому обсяг робіт може бути зменшено або збільшено (за рахунок інших варіантів робіт посібника).

Дидактичний матеріал з української мови. 3 клас

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Даний посібник призначений для закріплення та повторення вивченого матеріалу, перевірки рівня навчальних досягнень учнів. Посібник стане у нагоді вчителям і учням початкових класів. Дякую!

  2. Даний посібник доцільний для використання на уроках рідної мови в 3 класі..Такі завдання я використовую для самостійних, домашніх робіт, при цьому обсяг робіт можу зменшити або збільшити.