Ефективність психологічної допомоги online

Допомога психолога

Карантин і соціальні обмеження змусили нас звикнути до нової реальності, де будь-яка потреба швидко закривається в форматі онлайн. Допомога психолога онлайн, тепер так само просто, як і замовити доставку продуктів з супермаркету.

Неможливо уявити життя без цифрових технологій. Щоб насолодитися улюбленими стравами більше не обов’язково їхати в ресторан, працювати можна віддалено, а оновити гардероб зручно в онлайн-магазині. Терапія теж стала комфортнішою — консультації по скайпу, переписка з психологом онлайн в чаті або месенджері. Це дозволяє підтримувати mental health, навіть перебуваючи за сотні або тисячі кілометрів від спеціаліста. Тож, за потреби, оберіть спеціаліста онлайн.

Ефективність психологічної допомоги online

  • Ефективність терапії не залежить від формату. Особливо, коли необхідна консультація психолога. Якщо ваш запит передбачає роботу з психотерапевтом, краще уточнити відповідний формат у фахівця. Адже психолог і психотерапевт володіють різними компетенціями, вирішують різні психологічні проблеми. Однак помилково стверджувати, що сеанси з психотерапевтом будуть ефективними тільки в режимі стандартної зустрічі.
  • Формат онлайн підійде, якщо ваш психолог далеко. Наприклад, ви живете або відпочиваєте в іншій країні.
  • Деякі люди впевнені, що сеанс психотерапії повинен проходити в кабінеті. Адже там особлива атмосфера, яка спонукає до розмови і розслабляє, дозволяючи на певний час відключитися від побутових проблем і переживань. Але ті, хто вже встиг протестувати онлайн-формат, переконалися, що заспокоїтися і налаштуватися на бесіду можна і вдома. Коли навколо знайомі та звичні речі, легше відкритися і виговоритися.
  • Якщо сумніваєтеся, який формат вибрати — почитайте блог або цікаві статті з психології. Там часто можна знайти відповіді на потрібні запитання. Крім того, дізнаєтеся, в чому відмінність психолога від психотерапевта.

Плюси онлан-терапії:

  • Консультації онлайн — порятунок для людей, які живуть в режимі нон-стоп. Це можливість зберегти найважливіший ресурс — час. Більше не доведеться підлаштовувати графік під розклад сесій і витрачати 1-2 години, щоб дістатися до офісу, де приймає спеціаліст.
    Особистий психолог онлайн — зручний спосіб отримати необхідну підтримку, навіть перебуваючи вдома.
  • Доступність. Онлайн-терапія робить географічні кордони умовними. І не важливо, в якому місті чи країні ви перебуваєте. Якщо поїхали у відрядження чи відпустку, вам не доведеться переривати роботу з психологом, адже можна зателефонувати в призначений час.
  • Конфіденційність і анонімність. Деякі люди відтягують похід до психолога через страх особисто розповісти про проблеми. Онлайн-консультації зручні тим, що ви можете не називати справжнє ім’я та не вмикати відеозв’язок. Є різні платформи по підбору фахівців. Сервіс психологів HoldYou гарантує, що інформація, якою поділиться клієнт, не буде розголошуватися або обговорюватися з колегами.
  • Безпека і комфорт. Яким би зручним не був кабінет психолога, він не зрівняється з атмосферою домашнього затишку. Під час онлайн-консультації ви можете самі вибрати комфортне місце. Власна домівка, офіс, улюблена кав’ярня — головне, щоб відчували себе в безпеці. Це зніме бар’єри, ви скоротите психологічну дистанцію і вийдете на більш довірчі та відкриті відносини. Ваш особистий психолог онлайн — це відмінний спосіб отримати допомогу «тут і зараз».

Psyroom.online створений для вирішення соціально-психологічних проблем суспільства. Ми мріємо надихати, робити ваше життя більш легким, гармонійним та, найголовніше, щасливим.

Ми – команда психологів, яка вже 10 років працює у світі психології, та зовсім не планує змінювати сферу своєї діяльності.

Ми чудово знайомі з тонким світом людської душі, знаємо, як краще піклуватися про нього, тому ставимося до своєї роботи з любов´ю, розумінням та великою відповідальністю.

Маючи під рукою будь-який електронний пристрій, ви зможете знайти свого спеціаліста, який надасть розуміння, підтримку, супровід та допоможе знайти рішення будь-якої складної задачі. Психолог у кишені або у сумці – що може бути кращим?

Ми віримо, що Psyroom здійснить ваші мрії та змінить ваше життя на краще!

Під час війни надаємо психологічну допомогу безкоштовно!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *