Екскурсії у формі гри

Сьогодні класні керівники зобов’язані возити свій клас на екскурсії, котрі ознайомлюють школярів із історією краю, допомагають краще вивчити матеріал програми чи просто показують їм красу Батьківщини. Проте влаштувати цікаву екскурсію для них не так вже й просто, адже підростаюче покоління не бажає чемно слухати оповідь гіда, пересипану датами чи подіями з далекого минулого. Традиційні програми дітям швидко набридають, вони втрачають увагу та зацікавленість, підривають дисципліну.

Зробити екскурсію для школярів і цікавою, і пізнавальною, при цьому забезпечити порядок у колективі легко, якщо оформити її у формі квесту. Тематична екскурсія проходить певними місцям – історичними будівлями, давніми храмами чи замками, їх підземеллями, слідами видатних осіб. Щоб дізнатися наступну точку маршруту учасникам потрібно виконати певне завдання – розгадати загадку, розв’язати головоломку, прочитати зашифроване послання тощо. Така ігрова форма сприяє утриманню інтересу і створює відчуття захопливої пригоди.

Особливості квестів для школярів

Екскурсія у формі квесту – це весела гра, яка припаде до душі учням будь-якого класу. Кожний її етап дозволяє засвоїти нову інформацію без особливих зусиль. При цьому не потрібно мати енциклопедичні знання аби розгадати завдання, а при потребі завжди можна скористатися підказкою. Також не потрібно добре орієнтуватися в незнайомому місті – інтерактивні карти на гаджеті не дозволять заблукати.

Відгуки викладачів та учнів детальніше

Квест-екскурсія для учнів шкіл має наступні особливості.

 • Відбувається у вигляді командної гри, де кожна команда прагне прийти до фінішу першою. Таке змагання сприяє повній зосередженості, концентрації сил, згуртуванню, а ще дозволяє виявити лідерів.
 • Квест може проходити і у приміщеннях, і на вулиці. Його довжина, тривалість та складність обирається керівником групи. Міські квест-екскурсії можуть бути і пішохідними, і з використанням транспорту (громадського, автомобіля, велосипеду).
 • Для створення колориту можуть бути задіяними актори у костюмах, що відповідають тематиці та сценарію квесту.
 • Сценарії екскурсій адаптовані до шкільних програм різних вікових груп, тому мають різну складність, насиченість. Інформація, отримана під час проходження квесту, дозволяє краще засвоїти матеріал, ознайомить учнів із історією, культурою, традиціями краю.
 • Екскурсії-квести від Look City – це особливе поєднання досвіду педагогів та туристичних організацій. Туристична компанія повністю організовує гру, приймає групу дітей навіть без супроводу дорослих та повертає їх цілими, неушкодженими та задоволеними.

Звертайтесь у компанію Look City, котра професіонально займається організацією таких екскурсій не перший рік.

Перелік квест маршрутів на сайті

Контакти Look City

https://lviv.look.city

093-264-73-76

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Користь екскурсій полягає в тому, що вони вчать. Під час екскурсій діти отримують і немов губка вбирають багато корисної інформації.
  До речі, є безліч різних екскурсій — предметні, оглядові, походи в театри і на виставки — але мета у всіх них одна — дати дитині додаткову інформацію.
  Крім того, це можливість для дитини побачити життя, яке кипить поза стінами рідної школи. Як правило, це сприяє розширенню дитячого кругозору, вивченню географії.

 2. Надзвичайний спосіб відпочити та провести чудовий час у Львові. Це чудова ідея,яку можна започаткувати і в своєму регіоні. Дякую за креативність і за ідеї Це чудова новина для нашого колективу та дітей.

 3. Вважаю, що сучасні вчителі мають обов’язково використати, бо даний матеріал крокує разом з часом. Молодь сьогодення дуже полюбляє різні новинки, квести….

 4. Усе це ціково без обговорень. Перейшовши за писалання – отримала послугу, яка коштує 179 гривень. Знижка при 10 і більше особах. Це реклама свого роду.

 5. Вибачте,підкажіть де прописано “зобов’язані”.
  Я погоджуюсь тільки з тим, що екскурсії це -цікаво ,а квести -цікавіше.Працюю в школі більше 25 років. Завжди діти із задоволенням їдуть на екскурсії,розявивши рот слухають гіда.Проблемою завжди були і є кошти.

 6. Шановні друзі! Дякую за чудову інфомаційну консультацію. Навчання за кордоном і передовий освітній досвід показує, що шкільні екскурсії повинні бути невід’ємною частиною навчально-виховного процесу. Нова українська школа враховує, що сучасна психологія надає перевагу активним та інтерактивним методам навчання. Вперше зустріла такий підхід до екскурсійних справ – подорожей в казковий Світ планети. Дякую.

 7. Цікава інформація. Діти люблять екскурсії. А екскурсія в поєднанні з грою – це взагалі супер. Візьму до уваги і буду використовувати. Дякую за рекомендації.