mail@urok-ua.com

Екскурсії у формі гри

Сьогодні класні керівники зобов’язані возити свій клас на екскурсії, котрі ознайомлюють школярів із історією краю, допомагають краще вивчити матеріал програми чи просто показують їм красу Батьківщини. Проте влаштувати цікаву екскурсію для них не так вже й просто, адже підростаюче покоління не бажає чемно слухати оповідь гіда, пересипану датами чи подіями з далекого минулого. Традиційні програми дітям швидко набридають, вони втрачають увагу та зацікавленість, підривають дисципліну.

Зробити екскурсію для школярів і цікавою, і пізнавальною, при цьому забезпечити порядок у колективі легко, якщо оформити її у формі квесту. Тематична екскурсія проходить певними місцям – історичними будівлями, давніми храмами чи замками, їх підземеллями, слідами видатних осіб. Щоб дізнатися наступну точку маршруту учасникам потрібно виконати певне завдання – розгадати загадку, розв’язати головоломку, прочитати зашифроване послання тощо. Така ігрова форма сприяє утриманню інтересу і створює відчуття захопливої пригоди.

Особливості квестів для школярів

Екскурсія у формі квесту – це весела гра, яка припаде до душі учням будь-якого класу. Кожний її етап дозволяє засвоїти нову інформацію без особливих зусиль. При цьому не потрібно мати енциклопедичні знання аби розгадати завдання, а при потребі завжди можна скористатися підказкою. Також не потрібно добре орієнтуватися в незнайомому місті – інтерактивні карти на гаджеті не дозволять заблукати.

Відгуки викладачів та учнів детальніше

Квест-екскурсія для учнів шкіл має наступні особливості.

 • Відбувається у вигляді командної гри, де кожна команда прагне прийти до фінішу першою. Таке змагання сприяє повній зосередженості, концентрації сил, згуртуванню, а ще дозволяє виявити лідерів.
 • Квест може проходити і у приміщеннях, і на вулиці. Його довжина, тривалість та складність обирається керівником групи. Міські квест-екскурсії можуть бути і пішохідними, і з використанням транспорту (громадського, автомобіля, велосипеду).
 • Для створення колориту можуть бути задіяними актори у костюмах, що відповідають тематиці та сценарію квесту.
 • Сценарії екскурсій адаптовані до шкільних програм різних вікових груп, тому мають різну складність, насиченість. Інформація, отримана під час проходження квесту, дозволяє краще засвоїти матеріал, ознайомить учнів із історією, культурою, традиціями краю.
 • Екскурсії-квести від Look City – це особливе поєднання досвіду педагогів та туристичних організацій. Туристична компанія повністю організовує гру, приймає групу дітей навіть без супроводу дорослих та повертає їх цілими, неушкодженими та задоволеними.

Звертайтесь у компанію Look City, котра професіонально займається організацією таких екскурсій не перший рік.

Перелік квест маршрутів на сайті

Контакти Look City

https://lviv.look.city

093-264-73-76

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
1
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
19

Можливість коментувати публікації тимчасово закрито.

Один коментар

 1. Цікава інформація. Діти люблять екскурсії. А екскурсія в поєднанні з грою – це взагалі супер. Візьму до уваги і буду використовувати. Дякую за рекомендації.