Енциклопедія для дітей
молодшого шкільного віку онлайн

Енциклопедія для дітей

Енциклопедія «Моя Україна», видана у 2006 році. Ця ілюстрована енциклопедія буде цікавою та корисною для дітей молодшого шкільного віку. Ви можете, як переглядати цю енциклопедію онлайн, так і завантажити її на свій комп’ютер та переглядати її у зручний для вас час. Ця енциклопедія розповідає про стародавню Україну про історію та душу талановитого народу України. Також ця енциклопедія може бути цікавою не лише школярам молодшого шкільного віку, але й старшим учням, може використовуватись, як додатковий матеріал при вивченні географії та історії України.

Енциклопедія складається з двох частин. Перша частина – «Це моя Україна» та друга частина – «Нерозгадані таємниці України».

Короткий зміст частин: Земля неповторних пейзажів, Чорноморська Еллада, Київська Русь за часів Середньовіччя, Це багатолике українське барокко, Український фенікс, Живі традиції, Прорив у майбутнє. Щедро обдарована природою, Культура — жива і неповторна, Історія — трагічна і захоплююча, Україна оновлена, Іменний покажчик.

Сподіваємось, що ця енциклопедія стане для вас не лише цікавою, але й корисно. Бажаємо приємного перегляду.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Я читала про нашу країну і я прочитала щоб бути українцем треба Любити Україну . І милуватися нашою природою .