mail@urok-ua.com

Авторське заняття з фізичної культури для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку з елементами дитячого кросфіту та стретчінгу

“Спекотна Африка чекає на нас”

Автор: інструктор з фізкультури Чекулаєва Мілена Володимирівна

інструктор з фізкультри Чекулаєва Мілена ВолодимирівнаМета: формувати вміння виконувати загальні та основні рухи. Удосконалювати рухові навички: ходьба та біг по гімнастичній лаві, мотузці; утримувати рівновагу. Навчати стрібкам різними засобами через та на перешкоду на одній та двох ногах. Закріпити лазіння по гімнастичній стінці прситавним кроком, повзання угору по похилій дошці. Розвивати у дітей і вдосконалювати орієнтацію у просторі, силу, витривалість, рухову пам’ять, увагу, мислення. Виховувати інтерес до занять фізичною культурою. Зміцнювати здоров’ядітей. Формувати «м’язовий корсет».

Попередня робота:

Розучування масажу біологічно активних зон: «МавпочкаЧі-Чі-Чі», вправи на дихання: «Мисливець йде по болотах», «Відлітай хмаринка». Індивідуальна робота по формуванню навичок лазіння по гімнастичній стінці, гімнастичній лаві. Розгляд ілюстрацій тварин, що мешкають в Африці, імітація рухів тварин – слон, жираф, крокодил, горила, лев, гепард.

Обладнання: 4 гімнастичні лави, мати 2 шт., обручі 5 шт., медболи 5 шт. (вага 1 кг), гантелі 5 шт. (вага 0, 5 кг),  обручі на підставці, масажні килимки, роздатковий матеріал  «ананаси» – 5-6 шт., іграшкові крокодили, малюнок єгипетської піраміди, гімнастична стінка, лабиринт «павука», похила дошка, «пітон», канат, «камінчики», різнокольорові хустки за кількістю дітей, музичний центр, призи (банани).

Оформлення фізкультурної зали: на стінах розвішані ілюстрації африканських тварин,  малюнки пальм.

Хід заняття

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(5 оцінок. Рейтинг публікації: 5 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Оформлення спортивного куточка в початкових класах Оформлення спортивного куточка Вирішуючи питання, як оформити клас початкової школи, необхідно зробити класний куточок, який повинен містити різнобічну і корисну інформацію для учнів і батьків. Про...
Сценарій спортивного свята для учнів 3 класу “Ми – козацького роду нащадки!” (За методикою М.М.Єфименко) Сценарій спортивного свята для учнів 3 класу "Ми – козацького роду нащадки!" (За методикою М.М.Єфименко) Автор: Інструктор фізичної культури Панова Наталія Миколаївна Сценарій свята до Дня украї...
Як правильно обрати шкільний ранець/рюкзак для першокласника? Найбільш популярні рюкзаки для школи Як обрати шкільний рюкзак першокласнику? Рейтинг найбільш популярних ранців для школи (відео)   Зміст СІМ ПОРАД ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ РЮКЗАК ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКА? НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ? ...
1220

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. Дуже насичене заняття, доповнененестандартними прийомами і елементами! Впевнена, що воно запамяталось не лише самим дітям, але й тим, хто його відвідав! Творчих успіхів вам!

 2. Дуже цікавий сценарій, із застосуванням здров`язберігаючих технологій. Діти люблять змагальні заходи і із задоволенням в них грають.Ваше захід саме такий. Він дуже змістовний і корисний.

 3. Сучасне розвиваюче (фізично) заняття. Тематично і естетично підібране оформлення зали. Думаю, дітвора залюбки приступила до виконання всіх завдань. Фітнес – впави дають гарне кардіо навантаження, розігрівають учасників до основної частини.

 4. Подобається ігровий задум – “африканська тематика”.безперечно, що вступна і основна частини з таким фізичним навантаженням забезпечать і загальну, і моторну щільність заняття, а от заключна частина повинна стабілізувати дихання, тому має бути легшою, носити віпочивальний характер.

  1. Заключна частина скаладається зі стретчінг -вправ та дихальної гімнастики, тому в цій частині навантаження поступово знижується, це вправи статичного характеру – утримання пози, розтягування м’язів після навантаження, зняття декомпресії з хребетного стовпа . Дозування 20-30 секунд кожна вправа.

 5. Вважаю матеріал уроку корисним для використання у першому класі початкової школи. Матеріал правильно структурований, тематично витриманий, цікавий для сприйняття дітей в першому класі.Включено цікаві дихальні вправи та вправи на координацію рухів. Успіху,Лідіє, дякую за урок=)