mail@urok-ua.com

Фізкультурно-оздоровча робота в ДНЗ

Автор: вихователь-методист Шумійчук Катерина Миколаївна

Вихователь-методист Шумійчук Катерина МиколаївнаНаш колектив КДНЗ №132 загального розвитку прагне до того, щоб наші діти були щасливі, здорові та впевнені в собі. Фізичне виховання здійснюємо за вимогами Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція), комплексною освітньою програмою «Дитина в дошкільні роки», програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», а також парціальними освітніми програми з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програмою з фізичного виховання дітей «Казкова фізкультура». Для того щоб більше вдосконалити систему фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ, наш інструктор з фізичного виховання та вихователі розробляють багато різних заходів на відновлення, корекцію, профілактику та укріплення здоров’я дітей поєднуючи їх з нетрадиційними технологіями та методами оздоровлення: пальчикова, імунна, дихальна та звукова гімнастики. Для оздоровчих та профілактичних заходів педагоги разом з батьками вихованців виготовили багато нетрадиційного обладнання на кожну вікову групу. Ми бачимо результат – це бажання дітей бути здоровими, не хворіти, вести здоровий спосіб життя!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 4.5 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект уроку з основ здоров’я за темою “Безпека на дорозі” 2 клас ( з використанням прийомів уроків з розвитку творчих здібностей)... Конспект уроку з основ здоров'я за темою "Безпека на дорозі" 2 клас ( з використанням прийомів уроків з розвитку творчих здібностей) Автор: вчитель початкових класів Гольцова Олена Володимирівна Уро...
Конспект заняття з фізкультури для дітей раннього віку. Конспект заняття з фізкультури для дітей раннього віку. Автор: вихователь Муравська Раіса Леонідівна Заняття розраховане для дітей 3-4року життя, підібрано вправи для рзвитку рухової активності дошк...
Конспект урок з основ здоров’я 2 клас, для російськомовної школи. Конспект урок з основ здоров’я 2 клас, для російськомовної школи. Автор: вчитель початкових класів Мальцева Наталія Анатоліївна Відкритий урок Основи здоров’я на тему "Тема уроку: Спілкування. Умови...
3679

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Катерина Миколаївна продемонструвала актуальну, насичену інформацією, фотоматеріалом, змістову презентацію. Вона достатньо наочно освітлює систему фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ. Спасибі Вам за роботу!

 2. Система фізкультурно-оздоровчої роботи , як ніколи, на часі. Наші діти постійно потребують нових підходів до організації здорового способу життя.Вами запропоновані цікаві прийоми роботи з дітьми, вони мають право на життя. Вперед і тільки вперед !

 3. Доброго дня!
  Не даремно говорять, що: “Здорова нація – сильна держава”, а для здоров’я дитини дошкільний заклад має надзвичайно важливе значення.
  Бажаю подальших успіхів!

 4. Дякую за презентацію, взяла для себе багато корисного з досвіду роботи ваших педагогів з фізкультурно-оздоровчої роботи для самих маленьких наших громадян.