Фізкультурно-оздоровча робота в ДНЗ

Автор: вихователь-методист Шумійчук Катерина Миколаївна

Вихователь-методист Шумійчук Катерина МиколаївнаНаш колектив КДНЗ №132 загального розвитку прагне до того, щоб наші діти були щасливі, здорові та впевнені в собі. Фізичне виховання здійснюємо за вимогами Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція), комплексною освітньою програмою «Дитина в дошкільні роки», програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», а також парціальними освітніми програми з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програмою з фізичного виховання дітей «Казкова фізкультура». Для того щоб більше вдосконалити систему фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ, наш інструктор з фізичного виховання та вихователі розробляють багато різних заходів на відновлення, корекцію, профілактику та укріплення здоров’я дітей поєднуючи їх з нетрадиційними технологіями та методами оздоровлення: пальчикова, імунна, дихальна та звукова гімнастики. Для оздоровчих та профілактичних заходів педагоги разом з батьками вихованців виготовили багато нетрадиційного обладнання на кожну вікову групу. Ми бачимо результат – це бажання дітей бути здоровими, не хворіти, вести здоровий спосіб життя!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Катерина Миколаївна продемонструвала актуальну, насичену інформацією, фотоматеріалом, змістову презентацію. Вона достатньо наочно освітлює систему фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ. Спасибі Вам за роботу!

  2. Система фізкультурно-оздоровчої роботи , як ніколи, на часі. Наші діти постійно потребують нових підходів до організації здорового способу життя.Вами запропоновані цікаві прийоми роботи з дітьми, вони мають право на життя. Вперед і тільки вперед !

  3. Доброго дня!
    Не даремно говорять, що: “Здорова нація – сильна держава”, а для здоров’я дитини дошкільний заклад має надзвичайно важливе значення.
    Бажаю подальших успіхів!

  4. Дякую за презентацію, взяла для себе багато корисного з досвіду роботи ваших педагогів з фізкультурно-оздоровчої роботи для самих маленьких наших громадян.