mail@urok-ua.com

Фони для оформлення стендів в дитсадках

Коли ви забираєте дитину з дитячого саду, ймовірно, завжди звертаєте увагу на яскраве оформлення стендів в дитячому саду. Для батьків стенди розташовують у найвидніших місцях.

З чого починати оформлення стендів в дитячому садку? Спершу треба визначитися з тим, яким буде стенд – тематичний або інформаційний. Тематичні стенди призначені для дітей, а інформаційні – для батьків, бабусь і дідусів. Тепер розповімо, як відбувається оформлення стенду в дитячому саду.

Зазвичай для батьків пропонуються стандартні набори стендів : “Меню“, “Режим дня”, “Наші іменинники”, “Оголошення“, “Розклад зайняття” і так далі. Для самого стенду підійде будь-яка рівна поверхня. Це може бути стіна або щит з фанери. Можна використати металевий щит, на який зручно кріпити матеріали за допомогою магнітиків. Окрім цього, знадобиться пленка-самоклейка, шпалери, кольоровий картон або папір. При виготовленні стендів часто застосовують накладні кишені і роблять каркас, який обтягують прозорою плівкою або щільним папером. Для декору чудово підходять малюнки, вирізані з шпалер з відповідною тематикою. Часто використовують всілякі декоративні наклейки, зроблені у фотошопі, і роздруковані картинки.

Ці фони згодяться як для оформлення дитячих стендів,  так і для оформлення інших робіт. Будуть корисні для педагогів і батьків.

Фони для оформлення стендів в дитсадках

Скачати фони для оформлення стендів

Виготовлення тематичних стендів практично нічим не відрізняється. Тільки можливостей для їх оформлення набагато більше. Використати можна будь-які матеріали, які безпечні для дітей: тканини, малюнки, аплікації. Добре підійдуть черепашки, камінчики, шишки, соломка і інше.

Одним словом, чим більше людей виготовляють стенд, тим більше виникає фантазій. І, поза сумнівом, діти є відмінними помічниками як в процесі виготовлення, так і в підказці ідей. Обов’язково залучайте їх для цієї роботи. Адже оформлення стендів в дитячому саду робиться, передусім, для дітей.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 4.5 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Фони для оформлення стендів в дитсадках Фони для оформлення стендів в дитсадках Стенди для дитячого саду, барвисте і гармонійне оформлення інтер'єру дошкільної освітньої установи - все в дитячому саду повинно захоплювати і радувати дітей, ...
Оформлення спортивного куточка в початкових класах Оформлення спортивного куточка Вирішуючи питання, як оформити клас початкової школи, необхідно зробити класний куточок, який повинен містити різнобічну і корисну інформацію для учнів і батьків. Про...
Як правильно обрати шкільний ранець/рюкзак для першокласника? Найбільш популярні рюкзаки для школи Як обрати шкільний рюкзак першокласнику? Рейтинг найбільш популярних ранців для школи (відео)   Зміст СІМ ПОРАД ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ РЮКЗАК ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКА? НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ? ...
3307

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Навчальна група має бути затишною, а її оформлення — логічною із конструктивної точки зору, лаконічною у виконанні й доволі простою. Добре, коли кімната гарно оформлена і діти завжди мають бажання приходити сюди. Ваші фони для виготовлення стендів сприятимуть гарному настрою дітлахів увесь навчальний рік.