Фони для оформлення стендів в дитсадках

Коли ви забираєте дитину з дитячого саду, ймовірно, завжди звертаєте увагу на яскраве оформлення стендів в дитячому саду. Для батьків стенди розташовують у найвидніших місцях.

З чого починати оформлення стендів в дитячому садку? Спершу треба визначитися з тим, яким буде стенд – тематичний або інформаційний. Тематичні стенди призначені для дітей, а інформаційні – для батьків, бабусь і дідусів. Тепер розповімо, як відбувається оформлення стенду в дитячому саду.

Зазвичай для батьків пропонуються стандартні набори стендів : “Меню“, “Режим дня”, “Наші іменинники”, “Оголошення“, “Розклад зайняття” і так далі. Для самого стенду підійде будь-яка рівна поверхня. Це може бути стіна або щит з фанери. Можна використати металевий щит, на який зручно кріпити матеріали за допомогою магнітиків. Окрім цього, знадобиться пленка-самоклейка, шпалери, кольоровий картон або папір. При виготовленні стендів часто застосовують накладні кишені і роблять каркас, який обтягують прозорою плівкою або щільним папером. Для декору чудово підходять малюнки, вирізані з шпалер з відповідною тематикою. Часто використовують всілякі декоративні наклейки, зроблені у фотошопі, і роздруковані картинки.

Ці фони згодяться як для оформлення дитячих стендів,  так і для оформлення інших робіт. Будуть корисні для педагогів і батьків.

Фони для оформлення стендів в дитсадках

Скачати фони для оформлення стендів

Виготовлення тематичних стендів практично нічим не відрізняється. Тільки можливостей для їх оформлення набагато більше. Використати можна будь-які матеріали, які безпечні для дітей: тканини, малюнки, аплікації. Добре підійдуть черепашки, камінчики, шишки, соломка і інше.

Одним словом, чим більше людей виготовляють стенд, тим більше виникає фантазій. І, поза сумнівом, діти є відмінними помічниками як в процесі виготовлення, так і в підказці ідей. Обов’язково залучайте їх для цієї роботи. Адже оформлення стендів в дитячому саду робиться, передусім, для дітей.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Навчальна група має бути затишною, а її оформлення — логічною із конструктивної точки зору, лаконічною у виконанні й доволі простою. Добре, коли кімната гарно оформлена і діти завжди мають бажання приходити сюди. Ваші фони для виготовлення стендів сприятимуть гарному настрою дітлахів увесь навчальний рік.