Дитячі фони для презентацій

Дитячі фони для презентацій

Хочу представити вашій увазі власну добірку дитячих фонів, для виконання презентацій. Ці фони я познаходила в мережі Інтернет на різноманітних сайтах. Всі представлені фони ви можете вільно скачувати та використовувати для своїх власних розробок.

У вікні попереднього перегляду ви можете переглянути як саме виглядають ці фони, проте зауважу що якість в даному вікні дещо відрізняється від тієї якості фонів, які ви отримаєте якщо скачаєте їх за посиланням у низу. Пов’язано це з недоліками самої програми для перегляду цих фонів, а також тому що у вікні перегляду усі фони для дитячих презентацій представлено у форматі pdf а не як зазвичай pрt чи pрtx.

Але за посиланням у низу всі фони знаходяться в одному файлі саме формату pрt, який і використовується зазвичай для виконання такого роду презентацій. Так що не турбуйтеся, якщо вам сподобалась яка не будь презентація, скачавши її ви отримаєте фони досить хорошої якості.

На цьому все, бажаю вам успіхів у ваших власних проектах, робіть ваші дитячі презентації красивими, цікавими та корисними!

Вікно попереднього перегляду дитячих фонів для презентацій

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

 1. Дуже вдячна за гарні фони!!! Виготовляю інтерактивні ігри для дітей, різні презентації для батьків, вихователів. Багато часу займає пошук потрібного фону. Робота піде швидше. Дякую.

 2. Для мене це знахідка! Дякую вам! Фони на всі випадки життя! Багато часу доводиться витрачати на пошуки потрібного фону ів інтернеті, а завдяки цій добірці все зібрано в одному місці. Щиро вдячна!

 3. Мені дуже сподобалися фони для створення дитячих презентацій. Важливо доступно сприймати матеріал, який має цікаве естетичне оформлення. Дякую за поширення!

 4. Мабуть треба зробити посилання на цю роботу для себе, щоб швидко знайти фони для презентацій, адже всі вчителі витрачають дуже багато часу для пошуку матеріалів для портфоліо, презентацій на педради. беру до скарбнички.Дякую.

 5. Чудова добірка дитячих фонів, для виконання презентацій. Це дасть можливість оживити урок створивши презентацію з даних дитячих картинок, що приверне увагу при поясненні нового матеріалу, оформленні різних свят. Дякую що допомогли ефективно використати час не витрачаючи його на пошуки таких фонів в інтернеті.

 6. Дякую за добірку фонів для презентацій. Дуже гарні. Мені доводиться багато робити презентацій для уроків, а також робила презентації для випускного. У Вашій добірці багато класних фонів, можна вибрати для різних випадків. І не треба годину копатися в Інтернеті. Дякую!!!!

 7. Дуже гарні дитячі фони для презентацій, але я не можу їх скачать. Допоможіть.Дякую.

  1. Щоб їх скачати на свій комп’ютер, вам потрібно натиснути кнопку, яка знаходиться вгорі у вікні перегляду – називається “В новом окне”. Після чого документ відкриється у новому вікні, і там потрібно натиснути кнопку “Открыть исходный файл” – Почнеться скачування.
   Після того як документ повністю скачається, ви зможете його відкрити в програмі перегляду презентацій “PowerPoint”.