Характеристика на вчителя початкових класів

Характеристика на вчителя

Щоб написати характеристику вчителя не потрібно великих зусиль. Вживання шаблонних фраз, знання структури зменшить час написання вдвічі. Дотримуючись вказаного алгоритму, ви отримаєте характеристику, що відповідає встановленим критеріям.

У характеристиці вказують загальний стан, описують те, як проявив себе вчитель на робочому місці. Дають ясну картину відношення до його трудової діяльності, наскільки людина відповідала посаді педагога.

Обов’язково вказують ПІБ вчителя, додають, що він з такого-то періоду по теперішній час працював вчителем (найменування предмета) в школі №. Вчитель має вищу категорію і розряд. Стаж роботи стільки-то років. Освіта педагогічна.

У характеристиці необхідно розкрити заслуги педагога. Вказати, що за час роботи він проявив себе (загальнолюдські і професійні характеристики). Зразковий перелік заслуг: має відповідну науково-теоретичну підготовку, прагне до підвищення кваліфікації, відвідує курси, семінари. Застосовує різні сучасні методики для розвитку творчих здібностей учнів, проводить факультативне зайняття, підвищує рівень зацікавленості учнів до його предмета. Окрім безпосередньої роботи прищеплює учням такі якості як чесність, любов до природи, працьовитість. Це проявляється в його громадській роботі.

У характеристиці слід відзначити, в чому полягала робота педагога: вів кружки, організовував походи, брав участь в загальношкільних заходах, його учні займали перші місця в районних і міських олімпіадах.

Вчитель має авторитет і повагу колег, дітей і батьків. У важкій ситуації оперативно приходить на допомогу, в порушенні трудової дисципліни не помічений, не має стягнень, не палить і не вживає спиртні напої. Якщо звільняється, то вказуєте, з якої причини.

Ставите свій підпис, вказуєте посаду і контактні дані. Завіряєте документ печаткою школи.

Ось декілька прикладів характеристик вчителя початкових класів. Також можете переглянути характеристики на інших вчителів.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Дійсно, наявні шаблони значно зменшують витрати часу на складання стандартних документів, типу характеристики. А особливі нюанси, що розкривають новаторство чи певні досягнення конкретного педагога, легко додати.