mail@urok-ua.com

Географія Великобританії

Автор: вчитель географії Пономаренко Валерій Борисович

Географія Великобританії

Міні – підручник для 10 класу. “Географія Великобританії” Підручник видано в 2015 році, автор – Пономаренко Валерій Борисович. В даному підручнику представлена детальна географія однієї з економічно найрозвинутіших країн Європи. Описано утворення держави, життя та діяльність племен та народів, які були біля джерел утворення новой країни. Проведено детальний опис сучасного населення, природних умов та ресурсів Великобританії. Пояснені причини, названі факти якісного розвитку промисловості та сільського господарства Великобританії. Завершується підручник цікавими фактами з життя населення країни, легендами про природні та соціальні аспекти життя Великобританії. Підручник є вигідним додатком для учнів старшої школи, а також матеріалом для вчителів при проведенні уроків в 10 класі.

Міні – підручник Географія Великобританії

Зміст
1. Загальні відомості ст. 4
2. Природні умови та ресурси ст. 5
3. Населення ст. 8
4. Промисловість ст. 11
5. Сільське господарство ст. 16
6. Транспорт ст. 18
7. Зовнішньо – економічні зв΄язки ст. 20
8. Цікаві факти ст. 21

Вікно перегляду підручника

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 4.5 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Географічні задачі з тем Визначення напрямів на місцевості, Час на Землі, Біосфера. Географічні задачі з тем Визначення напрямів на місцевості, Час на Землі, Біосфера. Автор: вчитель географії Шукалюков Юрій Львович Задачі розраховані на використання під час підготовки до олімпіад,...
Географічні задачі для підготовки учнів до олімпіад та предметних конкурсів Географічні задачі для підготовки учнів до олімпіад та предметних конкурсів Автор: вчитель географії Шукалюков Юрій Львович Задачі розраховані на використання під час підготовки до олімпіад, конкурс...
Літературна вітальня: “Звучи чудова, українська мово!” Літературна вітальня: "Звучи чудова, українська мово!" Автор: вихователь гуртожитку Горбачова Людмила Анатоліївна Мета: познайомити учнів, які проживають у гуртожитку, із цікавими фактами про у...
1764

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Ваш матеріал буде дуже доцільним та корисним для встановлення міжпредметних звязків, можете провести такий бінарний урок із вчителем англійської чи історії. Ви детально зупинилися на різних аспектах життя Великобританії, занурилися у її історію та культуру. На мою думку, учні не полюбляють великого обсягу матеріалу. Я, як вчитель англійської мови, деякі країнознавчі відомості використала на своїх уроках. Шана Вам за таку клопітку працю.

  2. Ви молодець, що створили такий міні-підручник. Проте мені здіється, що доречнішим було б створити текстові схеми і таблиці з поданого матеріалу в контексті міні-підручника. Це було б краще для учнів, так і для Вас під час його створення. Бажаю Вам творчих успіхів!!!

  3. Підручник “Географія Великобританії” вчителя Пономаренко В. Б. заслуговує уваги. Спочатку,( є орфографічні помилки – стор. 4, 5, 8, 21..( я свої бачу тоді, коли їх неможливо виправити). А наші “ляпи” полюбляють виставляти у Facebook. По-друге, наприклад, не вказаний на який рік таблиця “структури зайнятості”; всім відомий національний одяг шотландців( а це історична область Великобританії). І найголовніше, я не отримала відповіді: чому під час ЕВРО 2016 Уельс, називали страною? ( а з Вашого же підручника англійці населяють велику частину Уельсу).
    Автор підручника викладає у школі з поглибленим вивченням інформаційних технологій, тому, на мою точку зору, такий підручник цікавий у електронному вигляді. До детальної характеристики не вистачає конкретних фактів. Моя оцінка – 4 бали. Дякую.