Гра для дітей
Українська абетка

Гра «Українська абетка» для дітей 4 – 7 років

Гра - Українська абетка

Сьогодні хочу познайомити з дуже цікавою та красивою грою для дітей, яка допоможе вивчити українську абетку. Гра призначена для дітей віком від 4 і до 7 років. Скачавши та запустивши цю гру, ваша дитина потрапить у цікавий та красивий світ української абетки, де вона зможе вивчити усі букви української абетки вивчить багато різних українських слів, віршів та скоромовок. Що сприятиме збільшую словникового запасу дитини та значно розширить її світогляд.

Ну а тепер більш докладно про гру.

Скачавши цю гру, ви побачите що вона зроблена у форматі iso. Якщо вам досі не відомо що це за формат файлів та як їх можна запустити чи відкрити, то ви можете пошукати таку інформацію в Інтернеті. На щастя відповідей на це питання зараз вистачає. Але я все ж таки коротко спробую пояснити, отже.

Як відкрити грe для дітей –«Українська абетка»?

Відкрити її досить просто, для цього необхідно скористатися програмою, яка називається DAEMON Tools. Скачати її ви можете з офіційного сайта програми, тут. Після того як ви завантажите цю програму на свій комп’ютер, та встановите її, значок гри «Українська абетка» змінить свій вигляд на значок програми DAEMON Tools.
Це означає що все гаразд, сміливо натискаєте двічі на цей значок. Програма DAEMON Tools змонтує образ диска для цієї гри. Після цього у вас на комп’ютері з’явиться поруч із дисками С, D, ще один додатковий диск. Натискайте цей диск. Ви побачите таку картину:

Українська абетка

Натискайте кнопку «Інсталювати», почнеться встановлення гри.

Після закінчення інсталяції, на вашому робочому столі, з’явиться значок гри, натиснувши на який, ви нарешті запустите саму гру. Ось так ніби трохи складно, але насправді це складно лише, якщо ви раніше не відкривали файли типу iso, якщо вам відомий цей формат, тоді ніяких проблем у вас не виникне.

Тепер перейдемо до огляду самої гри «Українська абетка»

Отже, що нас чекає у цій грі. Перше що ви побачите коли запустите цю гру це ось таку красиву заставку:

Українська абетка

Після чого з’явиться меню гри із такими кнопками:

Українська абетка

Вгорі знаходиться кнопка «Допомога», натиснувши на яку ви зможете ознайомитись із кнопками управління грою.

Українська абетка

Після ознайомлення з управлінням грою натискаємо на кнопку букви, та починаємо вивчати українську абетку. З’являється ось таке меню, вам необхідно вибрати літеру, яку ви хочете вивчити.

Українська абетка

Натискаємо на літеру «А». З’являється ось такий слайд, де дитині показується як пишеться літера «А», розказується, яка це літера, що на цю літеру починається слово «Автобус» та віршик на цю літеру. І так із кожною буквою.

Українська абетка Українська абетка

Також вгорі присутні ще такі кнопки як: Слова, Вірші, Скоромовки, Допомога. Натиснувши на які вмикаються відповідні розділи гри. Проте переходити до цих розділів потрібно після вивчення основного розділу – української абетки.

Українська абетка Українська абетка Українська абетка Українська абетка

Це ми розглянули розділ гри «Букви», але як ми вже побачили у цій грі наявний ще один основний розділ – «Слова». У цьому розділі дитині потрібно прослухати та написати на клавіатурі комп’ютера слова до вибраної літери. Більш детально ознайомитись із цим розділом гри, можна на вкладці «Допомога»

 

Українська абетка Українська абетка

Ну і звісно як і в будь якій іншій грі присутня кнопка закінчення гри – кнопка «Вихід».

Українська абетка

Загалом гра «Українська абетка» дуже чудово та красиво оформлена. В неї красивий дизайн, художнє оформлення. Прекрасно зроблений звуковий супровід. Ознайомитись із авторами гри можна натиснувши кнопку «Автори».

Українська абетка

Думаю вашій дитині необмінно сподобається ця гра і завдяки їй вона не лише вивчить українську абетку, але і навчиться працювати з комп’ютером.

Скачати гру «Українська абетка” з сайта EX.UA

Скачати гру «Українська абетка” з диска Яндекс

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Справді,за допомогою цієї гри можна легко вивчити абетку.Запропоную молодим батькам і вчителям.Гра сучасна цікава і захоплююча.Дітки будуть із великим задоволенням вивчати азбуку.Дякую