Графічні диктанти по клітинках

Збірка корекційних вправ

Графічні диктанти по клітинках

У збірнику вміщені графічні диктанти, які сприяють розвитку і вдосконаленню процесів сприймання, уваги, пам’яті, дрібної моторики рук, просторових уявлень, сформованості емоційно – вольової сфери дитини.

Вони доповнені загадками, скоромовками, віршами.  Це  допоможе відпрацьовувати правильну і чітку вимову, поповнювати словниковий запас учнів.

Укладачі: С.В. Левкова, вчитель початкових класів Л.Ф. Чайко, вчитель початкових класів Л.І. Загородня, вчитель початкових класів.

Завантажити збірник графічних диктантів в форматі PDF

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 коментарів

 1. Надзвичайно корисна та цікава розробка, емоційно та пізнавально наповнена. ЇЇ актуальність оцінять і вчителі, і батьки, що піклуються за формування емоційно – вольової сфери дитини, її вміння самостійно навчатися та відчувати потребу в творчому самовдосконаленні. Спасибі за публікацію та творчих Вам успіхів.

 2. Дійсно цікава збірка. Малювання по клітинках у зошиті– чудова форма роботи для маленьких математиків. Такі графічні диктанти, безумовно, розширюють кругозір вихованців, навчають різними способами зображення предметів, виховуюють зосередженість. А доповнення їх загадками, скоромовками та віршами – що може бути краще!

 3. Малювання по клітинках – дуже захоплююче і корисне заняття для дітей. Графічні диктанти можуть з успіхом застосовуватися для дітей від 5 до 10 років, вони розширюють кругозір, збільшують словниковий запас, навчають орієнтуватися в зошиті, знайомлять з різними способами зображення предметів. Дякую за Вашу збірку, моя творча скарбничка поповнилася!

 4. Чудова збірка! Я теж подібну збірочку для себе зібрала. Учні із задоволенням виконуть такі вправи. Вже починаючи з прешого класу, я практикую графічні диктанти. Вправи закріплюють просторові знання, розвивають увагу, логіку, уяву. Дуже корисна збірка.

 5. Супер!!!!!!!!!!!!!!!!! Молодець!!!!!!!!!!!!!!!! Авторам збірки велике дякую за змістовний та яскравий матеріал!!!!!!!!

 6. Цікаві змістовні завдання, які можна сміливо використовувати на уроках інформатики. Наснаги Вам та побіль таких корисних розробок

 7. Збірник містить цікаві корекційні завдання і вправи, тому стане в нагоді не лише педагогу-початківцю, а й просто батькам, зацікавленим у розвитку і успішному навчанню дітей.

 8. Цікава форма корекційних вправ у початкових класах. Учителі великі молодці ,а також творчі педагоги.Наснаги Вам,творчості ,креативності і сил обов’язково!

 9. Укладачі даного посібника великі молодці. Діти 1-2 класів з великим задоволенням виконують такі завдання. Дуже добре, що до кожного графічного завдання підібрано артикуляційні вправи, що дають можливість попрацювати і над чіткою вимовою слів та звуків. Дякую!

 10. Хороша збірка, цікаві завдання, майстерні вправи. Викладений матеріал має досить доречний коментар. Для мене, учителя, робити корекційні вправи за таким доробком – одне задоволення. Хай і діти, які працюють з такими завданнями, мають такі ж почуття.

 11. Цікаві графічні диктанти, які супроводжуються різноманітним дидактичним матеріалом! Дякую авторам!