Хвилинки каліграфії на уроках української мови в 2 класі

Автор: вчитель початкових класів Кирчун Наталія Миколаївна

Screenshot_2Вправи та завдання, спрямовані на вдосконалення каліграфічних навичок, формування правильного, грамотного і швидкого письма учнів 2 класу. Дібраний матеріал допоможе
вчителеві створити творчу атмосферу на уроках української мови, урізноманітнити й пожвавити навчальний процес, сприятиме розвитку зв’язного мовлення.


 

Документ до уроку

Завантажити документ на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Наталіє Миколаївно, Ви створили корисний для вчителів посібник хвилинок каліграфії. Продумано все: з’єднання букв, правильне їх написання, види робіт для повторення вивченого матеріалу, формування орфографічної пильності, барвисті ілюстрації. Візьму до уваги. Дякую Вам.

  2. Вчительці вдалося створити на уроці творчу атмосферу.За допомогою хвилинок каліграфії дітки отримують ще й естетичну насолоду,пізнають навколишній світ,вчаться грамотно і каліграфічно писати.Дякую

  3. Розвиток мовлення та навички каліграфічного письма є « вічними» завданнями, які покликана розв’язати початкова школа. Нині високі вимоги до швидкості письма обумовлені тим, що на уроці потрібно зафіксувати досить велику кількість інформації. Але не менш важливим, на мою думку, є дотримання вимог каліграфічного письма. Вміле володіння каліграфічним письмом – це виток інтелігентності, вишуканості, краси. Спасибі за матеріал.