Ігри аплікації

Ігри аплікації

Аплікації з паперу можуть бути не лише цікавим та корисним зайняттям, з паперу можна не лише робити різні аплікації з геометричних фігур, а також можна зробити цікаву гру.

Пропонуємо тобі, разом з нами, створити нову гру під назвою “Загублене місто”.

Уяви собі, що десь в далеких-предалеких джунглях, в самісенькій середині лісу, знаходиться старе-престаре місто. Колись давно, воно було велике і заможне. Там мешкало багато майстрів, які могли із звичайної залізної руди виплавити золото, а з каміння, що лежало під ногами, зробити справжні діаманти. Всі городяни були дуже заможні і щасливі.

Але одного дня про це місто дізнався…

Придумай продовження історії. Що могло статися з містом і його мешканцями? Як сталося, що місто стали вважати загубленим і про нього всі забули?

Подивись на гру і скажи: хто охороняє скарби загубленого міста?

Розфарбуй гру кольоровими олівцями і фломастерами.

ПРАВИЛА ГРИ:

В грі може прийняти участь двоє чи троє ігроків. Кожен з гравців бере собі одну з фігурок шукачів скарбів і за допомогою паперового кубика взнає скільки кроків йому робити по дорозі до “Загубленого міста”. Будьте уважні, джунглі повні перешкод. Ви зустрінете дикіх тварин, від яких треба буде втікати повернувшись назад, або пропустити хід і причаїтись в кущах, щоб звір не помітив вас. Але будуть й такі, що допоможуть вам перенестись вперед, або подарують додатковий хід.

Отже, сідайте зручніше і починайте грати

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже дякую за таку роботу, класно! Мабуть, скоро не буде існувати і таких книжок, де діти разом з дорослими можуть створити справжнє диво: власноруч створена гра. Це і праця, і відпочинок. Продивившись матеріал, захотілося пограти з племінником, створити іграшку-орігамі.

  2. Ідея гри сподобалась: розвивається творчість, логічне мислення та зв’язне мовлення дітей. Немає нічого кращого, ніж іграшка, а в даному випадку гра, виготовлена своїми руками. Дякую!

  3. Обов’язково скористаюсь вашою грою аплікацією.Для малечі буде дуже цікаво пограти.Цю гру можна також використовувати на групі продовженого дня.