mail@urok-ua.com

Ігри на уроках англійської в початкових класах, як ефективний засіб вивчення мови

Кравчук Тетяна МиколаївнаМетодичний посібник “Ефективні засоби  формування граматичних навичок  учнів початкових класів на уроках англійської мови”

Автор: заступник директора з виховної роботи, вчитель англійської мови Кравчук Тетяна Миколаївна

Посібник містить опис найефективніших засобів формування граматичних навичок англійської мови учнів початкових класів з урахуванням їх індивідуальних та вікових особливостей.

Зразки граматичних ігор та казок сприятимуть розвитку умінь і навичок учнів, необхідних для вивчення англійської мови, формуванню у дітей молодшого шкільного віку вмінь конструювати граматично правильні речення та висловлювання на задану тему.

Даний посібник допоможе вчителям зробити процес вивчення англійської мови цікавішим та доступнішим.

Вікно перегляду посібника

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Розробка вікторини: We study English. Розробка вікторини: We study English. Автор: Вчитель англійської мови Літвінова Ольга Володимирівна Позакласні заходи допомагають підвищити інтерес до вивчення англійськоїмови, удосконалити знання т...
Посібник сценаріїв “Невичерпне джерело”. Посібник сценаріїв "Невичерпне джерело". Автор: вчитель української мови та літератури Машук Зоя Михайлівна У посібнику подано власні розробки сценаріїв народних звичаїв та традицій , записаних у жи...
Екскурсії у формі гри Екскурсії у формі гри Сьогодні класні керівники зобов’язані возити свій клас на екскурсії, котрі ознайомлюють школярів із історією краю, допомагають краще вивчити матеріал програми чи просто пока...
2892

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

 1. Ігри в навчальному процесі мають серйозне значення: і навчальне, і розвиваюче, і рефлексивне. Граючись, учні легше сприймають і засвоюють матеріал. Особливо дієвими ігри є для маленьких учнів.

 2. Як зробити урок не лише пізнавальним, інформативним, але й підтримувати у дітей зацікавленість предметом, бажання вчитися, зробити урок цікавим, підвищити у школярів мотивацію до навчання?
  Одна з відповідей – ігрові технології. Дуже змістовий збірник. Спасибі!

 3. Шановна Тетяно Миколаївно! я особливо люблю використовувати на своїх уроках ігрові методи, тому мені дуже пощастило натрапити на ваш посібник. Дуже дякую за розробку. Буду використовувати у роботі для стимулювання уваги моїх учнів.

 4. Розділяю думку автора, що ігри – це дуже ефективний прийом у навчанні, особливо, коли мова йде про молодшу ланку. Ви гарно подали теоретичний матеріал, та вдало підкріпили його практичними завданнями. Приємно, що Ви не тільки дали перелік ігор, які можна використовувати, а й зрозуміло виклали алгоритм їх проведення. Спасибі за змістовний та корисний матеріал.

 5. Подяка автору за посібник, так як зібрала матеріали, які стануть в нагоді як молодим вчителям, так і досвідченим педагогам, які прагнуть зробити процес навчання цікавим і захоплюючим.

 6. Цікава стаття. Але дуже добре, що Ви і подали приклади своїх ігор, гарно пояснених, бо для нас, молодих практиків – це дуже корисна інформація!