mail@urok-ua.com

Ігри на уроках англійської в початкових класах, як ефективний засіб вивчення мови

Кравчук Тетяна МиколаївнаМетодичний посібник “Ефективні засоби  формування граматичних навичок  учнів початкових класів на уроках англійської мови”

Автор: заступник директора з виховної роботи, вчитель англійської мови Кравчук Тетяна Миколаївна

Посібник містить опис найефективніших засобів формування граматичних навичок англійської мови учнів початкових класів з урахуванням їх індивідуальних та вікових особливостей.

Зразки граматичних ігор та казок сприятимуть розвитку умінь і навичок учнів, необхідних для вивчення англійської мови, формуванню у дітей молодшого шкільного віку вмінь конструювати граматично правильні речення та висловлювання на задану тему.

Даний посібник допоможе вчителям зробити процес вивчення англійської мови цікавішим та доступнішим.

Вікно перегляду посібника

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 из 5)

2952

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

 1. Ігри в навчальному процесі мають серйозне значення: і навчальне, і розвиваюче, і рефлексивне. Граючись, учні легше сприймають і засвоюють матеріал. Особливо дієвими ігри є для маленьких учнів.

 2. Як зробити урок не лише пізнавальним, інформативним, але й підтримувати у дітей зацікавленість предметом, бажання вчитися, зробити урок цікавим, підвищити у школярів мотивацію до навчання?
  Одна з відповідей – ігрові технології. Дуже змістовий збірник. Спасибі!

 3. Шановна Тетяно Миколаївно! я особливо люблю використовувати на своїх уроках ігрові методи, тому мені дуже пощастило натрапити на ваш посібник. Дуже дякую за розробку. Буду використовувати у роботі для стимулювання уваги моїх учнів.

 4. Розділяю думку автора, що ігри – це дуже ефективний прийом у навчанні, особливо, коли мова йде про молодшу ланку. Ви гарно подали теоретичний матеріал, та вдало підкріпили його практичними завданнями. Приємно, що Ви не тільки дали перелік ігор, які можна використовувати, а й зрозуміло виклали алгоритм їх проведення. Спасибі за змістовний та корисний матеріал.

 5. Подяка автору за посібник, так як зібрала матеріали, які стануть в нагоді як молодим вчителям, так і досвідченим педагогам, які прагнуть зробити процес навчання цікавим і захоплюючим.

 6. Цікава стаття. Але дуже добре, що Ви і подали приклади своїх ігор, гарно пояснених, бо для нас, молодих практиків – це дуже корисна інформація!