Інтернет-книгарня Буклетка – широкий вибір навчальної літератури

Інтернет-книгарня Буклетка

Уже декілька років поспіль ми долаємо труднощі в освітній галузі, пов’язані пандемією. Наприклад, COVID-19 змусив переводити навчальні заклади на дистанційний процес роботи. Проте сьогодні України зіткнулася з більшою загрозою. Російсько-українська війна переросла в повномасштабне вторгнення, тому на тій території де ведуться бойові дії навчання стало неможливим. Освітні заклади зачиняються, вчителі і викладачі, студенти та учні, а також їхні родини масово евакуюються.

Наша країна змушена налагоджувати освітню сферу в умовах війни, відновлюючи втрачений потенціал та матеріально-технічну базу. Щоб забезпечити усім громадянам доступ до якісної освіти, МОН України, усі урядові і громадські організації, волонтери та бізнес об’єднують свої зусилля. Цій меті сприяють книгарні, зокрема наш книжковий інтернет-магазин Буклетка. Ми завжди намагалися відкрити доступ до якісної навчально-методичної літератури для широкої аудиторії покупців, встановлюючи демократичні ціни. Сьогодні книгарня пропонує широкий вибір підручників та посібників з усіх предметів по доступній ціні. Тут знайдеться друкована література усіх популярних авторів і видавництв – https://www.bookletka.com/

Книжковий ряд Буклетки.

Ми реалізуємо широкий спектр друкованої літератури, навчальної та художньої, для дітей та підлітків. Навчальна література охоплює весь перелік предметів, які вивчаються згідно офіційної програми МОН. Сюди входять підручники та зошити з окремих дисциплін, а також комплексні навчально-методичні видання, зокрема посібники для підготовки до ДПА і ЗНО. Ці посібники дозволяють швидко відновити та підвищити рівень предметної кваліфікації, щоб успішно пройти будь-який екзамен. Окрему увагу заслуговує література для ДНЗ, завдяки їй дошкільнята зможуть з легкістю освоїти необхідні знання та здобути корисні навички. Усі матеріали відповідають вимогам програми Нової української школи, вони не тільки розвивають предметні компетенції, але й збагачують кругозір.

Переваги покупки в Bookletka:

  • Широкий вибір навчально-методичних матеріалів.
  • Друкована література високої якості.
  • Товари від відомих видавництв.
  • Підручники й посібники популярних авторів.
  • В наявності література з усіх дисциплін.
  • Лояльна цінова політика, присутні акції та знижки.
  • Реалізація гуртом та вроздріб.
  • Швидке оформлення замовлення.
  • Можливість індивідуального замовлення.
  • Індивідуальний підхід до клієнта.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *