Календарно-тематичне планування з англійської мови, 6 клас (поглиблене вивчення) до підручника Калініної Л.В.

Автор: учитель англійської мови Мілейко Олена Валеріївна

учитель англійської мови Мілейко Олена ВалеріївнаКалендарно-тематичне  планування з англійської мови (5 години на тиждень, 175 годин на рік) до  підручника  англійської  мови  Калініна Л.В. «Англійська мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови: підручник для 6 класу ЗОНЗ/Л.В.Калініна, І.В.Самойлюкевич. – Київ: «Ґенеза», 2014.

Узгоджено та звірено зі зміненою навчальною програмою, затвердженою Наказом Міністерства № 1495 від 22.12.2014 «Про затвердження змін до навчальних програм для 6-х класів загальноосвітніх навчальних закладів»: «Навчальні програми з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів і спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням  іноземних мов 5-9 класи»,  Видавничий дім «Освіта», 2012 р. (зі змінами 2015 р.)

І  семестр 2016-2017 н.р. (5 години на тиждень, 80 годин за семестр)

За програмою за рік – 105 годин, за І семестр –45 годин, ІІ семестр – 60 годин.

Практична частина: контрольні роботи (обов’язкові) за рік -2 (за видами діяльності: аудіювання, читання, письмо, говоріння), за І семестр – 1 КР (4 години), ІІ семестр – 1 КР (4 години); поточні контрольні роботи: за рік – 4 (раз на чверть), І семестр – 2 ПКР, ІІ семестр – 2 ПКР.

Перевірка ведення зошитів – 1 раз на місяць (9 за рік), перевірка ведення словника – 1 раз за семестр (2 за рік).

Завантажити матеріал: Календарно-тематичне  планування з англійської мови

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів