mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Календарно-тематичне планування
“Українська література”, 5 клас

Заступник директора з навчально-виховної роботи Хомуха Оксана АнатоліївнаАвтор: учитель української мови та літератури вищої категорії Хомуха Оксана Анатоліївна

Пропоную читачам сайту календарно-тематичне планування складене відповідно чинної програми з української літературидля для 5 класу на І і ІІ семестр.
Забезпечення вимог особистісно зорієнтованого навчання обумовило необхідність передбачити додаткові графи календарно-тематичного планування, що мають на меті значним чином полегшити роботу вчителя під час планування навчальної діяльності учнів та значно допомогти молодим педагогам у їх професійному становленні. У графі «Державні вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учнів» міститься інформація, що зорієнтує вчителя на формування відповідних знань та компетентностей школярів під час вивчення окремих уроків або тем. Графа «Домашнє завдання» полегшить роботу вчителя у підготовці системи уроків, зосередить увагу вчителя-предметника на необхідності повторення вивченого матеріалу. Графа «Повторення» включає завдання на систематизацію та узагальнення знань учнів 5-го класу з теорії літератури відповідно вимог чинногї програми.

Календарно-тематичне планування
“Українська література”, 5 клас

Скачати Календарно-тематичне планування у форматі doc

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1366

Магазин UROK-UA.com

Один коментар

  1. В плануванні відчувється рука майстра. Грамотно складена пояснювальна записка. Включені такі необхідні додатки – це полегшує роботу вчителеві. Все компактно і зрозуміло. Враховані всі нюанси. Творчих успіхів Вам, колега!