Картини по номерам. Живопис для не художників

Напевно, багато хто з вас неодноразово ловив себе на думці про те, як було б чудово, заваривши собі улюбленого чаю або кави, взяти в руки полотно і малювати, малювати, поки білий лист не перетвориться на дивовижну картину. Якщо у вас виникали такі бажання, а виконати їх ви не могли, через відсутність навичок малювання, не засмучуйтесь. Адже саме для вас свого часу були вигадані картини за номерами. Їх можуть малювати навіть художники.

Що це за картини і в чому їхній сенс

Вважаємо, що ви раніше не стикалися з таким видом дозвілля або тільки віддалено чули назву, не вдаючись в деталі, що являють собою картини за номерами. Звідки такі припущення? Просто інакше ви навряд чи стали б читати ці рядки, а відкрили б якийсь магазин і оформили замовлення на картину, що сподобалася.

Сенс картин за номерами полягає в тому, щоб малювати їх за номерами. Пробачте вже за каламбур, але так і є. Купуючи картину за номерами, ви отримуєте полотно, фарби та фотографію готової картини. Але й полотно, і фарби особливі, бо на них є номери. І принцип малювання у тому, щоб фарби наносити ті ділянки полотна, які мають аналогічний номер. А фотографія картини, що є в комплекті, буде додатковою підказкою, вказуючи на те, яким повинен вийти результат.

Картини по номерам

Вам може здатися, що це просто, ну, як дитяче забарвлення. Але немає. Ці підказки лише будуть вести пензлик у вашій руці у правильному напрямку. І не більше. Процес малювання буде також цікавий, начебто ви самостійно писали картину з чистого аркуша.

Адже, зрештою, вам потрібно буде подбати і про створення різних відтінків у межах одного номера, і про переплетення різних кольорів, і багато інших нюансів. І в цьому питанні вам номери вже не допоможуть, а лише ваша уважність, скрупульозність та бажання створити шедевр.

Картини відомого українського виробника

Одним із лідерів у сфері виробництва картин за цифрами є компанія «Орігамі» – https://kartiny-origami.in.ua/ru/ Вона вже кілька років працює в Україні, випускаючи на ринок високоякісні, цікаві продукти. Тематики її картин за номерами дуже різноманітні:

  • тварини;
  • краєвиди;
  • натюрморти;
  • портрети;
  • патріотичні.

Відкривши офіційний інтернет-магазин виробника «Орігамі», ви зможете переконатися в тому, що вибір великий та підійде кожному. І не лише з погляду різноманітності сюжетів. Ви зможете вибрати картину відповідну вам за рівнем складності, розмірами та іншими параметрами.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *