Конспект уроку з французької мови 10 клас “Французький живопис”

Автор: учитель французької мови Соболєва Наталія Миколаївна

Screenshot_42Автоматизувати лексичні одиниці за темою
Активізувати навички аудіювання зв’язного тексту
Формувати навички усного мовлення з опорою на зразки
Ознайомити з різними течіями французького живопису


 

Тема уроку: Французький живопис

Мета: Автоматизувати лексичні одиниці за темою

Активізувати навички аудіювання зв’язного тексту

Формувати навички усного мовлення з опорою на зразки

Ознайомити з різними течіями французького живопису

Обладнання: фото художників,репродукції картин, газета «Lefrancais»№27 2004 рік

Тип уроку: урок розвитку умінь та навичок усного та писемного мовлення.

Хід уроку

І Початок уроку. Мотивація.Bonjour, mesenfants! Aujourd’hui nous allons parler de la peinture francaise, nous allons regarder les oeuvres des peintres.

II Мовна зарядка.Repetez, traduisez

Tableau, portrait, paysage,nature-morte, toile, reproduction,copie,original,chef d’oeuvre, cathedrale,peinture, classique, romantique, impressioniste.

III Автоматизація ЛО та МФ

Ecoutez les questions et repondez          III-IV рівень

Quelle   ecole de la peinture francaise connaissez-vous?

Quells peintres classistes connaissez-vous?

Comment pensez-vous quel role joue la peinture ukrainienne dans la vie culturelle de notre pays?

Nommez les peintres ukrainiens.

Test             Reliez        І-ІІ рівень

  • Paysage            a) la vue de la nature
  • Le tableau b) qui dessine les portraits
  • Le portraitiste c) la copie d’un tableau
  • La reproduction        d)l’oeuvre du peintre
  • La statue e)le septieme art
  1. f) l’oeuvre du sculpteur

IV Аудіювання «Auguste Renoir»Газета «Le francais»№27, 2004 рік

V Перевірка розуміння. Переказ українською мовою. Гра «Хто останній ?»

VIТворча  роботаю Скласти розповідь за опорами

  1. Etre ne 1881, Malaga, Espagne, famille d’un professeur de dessin;
  2. Faire ses etudes a l’ecole de beaux arts,Barcelon;
  3. 1900, venir, Paris,vivre, dans la pauvrete;
  4. Peindre,malades.pauvres, tristes gens;
  5. Periode bleu rose,l’art negre, cubisme;
  6. Plus celebres,”Guernica”, “La guerre et la paix”, “la colombe”
  7. Mourir , Paris,1973

VII Письмо. Записати розповідь про художника  Пабло Пікассо в зошит.

VIIIДомашнє завдання ІІІ-ІV рівень Скласти розповідь про свого улюбленого художника

І-ІІ рівень-Читати в зошиті розповідь про П. Пікассо

IXПідсумок уроку.Vous avez  bien travaille et je vous donne de bonnes  notes.

X РефлексіяQu’est-ct que  vous avez appris de nouveau?

Les tableaux sont-ils beaux?

Quel peintre francais vous plait et pourquoi?

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *