Казка про чарівний горщик

Послухайте цікаву казочку. Головний персонаж казки – https://comfy.ua/multicooking/brand__moulinex/, яка допомогла нашому Герою знайти себе.

мультиварка moulinex

В одному маленькому місті жив кухар. Свою професію він дуже любив. Із самого раннього дитинства йому подобалося готувати їжу, придумувати нові страви, змішуючи несумісні інгредієнти. Та ось тільки особливого талану в кулінарному мистецтві у нього не було: то запіканка пригорить, то макарони ненароком переварить. Загалом, не щастило йому в цій справі. Тому і справи його йшли з рук геть погано.

– Ти знову помилився! – сварився на нього шеф-кухар. – Як ти думаєш, що головне в приготуванні їди?

– Знати досконалий рецепт чи уміння імпровізувати?! – спробував відповісти кухар.

– Талановитий кухар повинен відчувати їжу, розуміти її по запаху, смаку, вигляду та дотику. А ти її не відчуваєш, а тільки продукти переводиш. Звичайно, твоя творча фантазія дорогого коштує, але репутація ресторану для мене дорожче. Вибач, але мені доведеться тебе звільнити.

… І побрів кухар безлюдною вулицею додому. Ось так завжди, , – подумав кухар-невдаха, – Не бути мені гарним кухарем в цьому світі, – у відчаї сказав він вголос…

Раптом звідки не візьмись перед ним з’явився мужичок.

– Ви хто?- запитав кухар.

– Я… можеш вважати, що я – менеджер з продажу.

– Мм, і що продаєш?

– Та так, нісенітницю різну… Фени для волосся, фотоепілятори… До речі, ноги поголити не бажаєте?

Кухар розсміявся.

– А ви вмієте розвеселити! Мабуть, у вас відбою немає від клієнтів?

запитав він.

– Знущаєшся? Продавець з мене ніякий. Начебто, інформацію про товар знаю. Знову-таки, підхід до будь-якого покупця можу знайти. А ось продати не виходить… А ти чого ніс повісив?

Кухар важко зітхнув.

– У мене схожа ситуація. Начебто готувати люблю, а не виходить. Все з рук валиться…

– Ясно… Стривай-но! – раптом крикнув менеджер з продажу, – Я, здається, знаю, як тобі допомогти! Є у мене одне диво заморське…

Менеджер з продажу поліз у свою велику сумку, і трохи пошукавши, дістав з неї дивну коробку.

– Ось! Ось те, що тобі потрібно! Точно кажу, бери, не пошкодуєш! – сказав менеджер, встромивши в руки кухарю цінний предмет.

– Що це? – здивовано запитав кухар.

– Це щось на зразок чарівного горщика, ну, пам’ятаєш, як в дитячій казці… Називається ця річ «мультиварка»! Докладна інструкція із застосування всередині.

Кухар знизав плечима.

– «Мульти» що? Ви вважаєте, що я повірю у казку? Скажу: «горщик, вари!». І він сам варити буде? Я що, дуже схожий на ідіота, так?

Менеджер з продажу постукав вказівним пальцем по скроні:

– Ти що балда, якщо збираєшся розмовляти з технікою! Достатньо вибрати потрібну програму, виставити відповідний режим, і оп… Смачна і здорова їжа готова за декілька хвилин! Там ще і книга з рецептами додається!

– Ви хочете сказати, що в ній нічого не перевариться і не підгорить?

перепитав кухар.

– Звичайно, ні! Довірся їй, і ти забудеш запах підгорілої каші назавжди…

У мене в самого вдома така ж…

– Все, умовили. Беру!

Приніс кухар додому чарівну мультиварку moulinex, докладно вивчив  інструкцію. І з того ж дня наш Герой перестав бути кухарем-невдахою завдяки неймовірним знижкам на мультиварку. У себе в районі він відкрив невеликий ресторанчик. Його відвідувачі і не здогадувалися, що всі найсмачніші страви і десерти були приготовані в диво-мультиварці moulinex.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *