Казка про Сумочку

Старенька Сумка, пошарпана подіями і людьми, з’явилася на свято першою і важко плюхнулася на полицю. Складана парасолька, целофанові пакети, профспілковий квиток, непотрібні чеки і Бог знає що ще, носила вона в собі. Сумка здавалася важливою і навченою досвідом. Ще б пак! І з ким тільки вона в своєму житті  не стикалася на базарах і крамницях, з ким тільки не сварилася у тісних трамваях і державних кабінетах! Ближче до вечора підтягнулися ділові портфелі, модні рюкзаки і яскраві, зовсім ще молоді портфелі, які прибули на свято від модного європейського бренду https://vitotorelli.com.ua/ryukzaky/, різні за стилем та дизайном. Почалася жвава розмова.

Сумка, як сама «історично значуща», ділилася із сусідами спогадами:

– До чого ж гарна я була! М’яка шкіра, авторська фурнітура… Так-так, не дивуйтеся! Тепер, звичайно, цього не скажеш, але раніше я красунею вважалася! Нас створили команда «Vito Torelli». На совість зробили: шовчики рівні, міцні – все по європейським стандартам! Наша партія пробною і єдиною була – в магазинах всього десять штук «викинули» – так всіх за півгодини «розхопили»! Мені пощастило – продавчиня мене відразу для себе приховала. Ось тоді я і зрозуміла – себе не можна обділяти, за своє щастя боротися потрібно. І поскандалити можна, і кулачком стукнути, і приховати іноді. Головне, чужого не брати… Помотало життя мене, побило… Я ж не білоручка – і за продуктами, і по справам – скрізь у нагоді. Навантажать мене, бувало, ковбасою чи цукром так, що ручки, здається, відриваються, а я несу – я ж міцна, брендова! Не раз за це «дякую» чула… Все на своїх плечах, все в собі, не те, що деякі!

Сумочки

Слухали і поважно ахали нарядні портмоне, тактовно кивали головою валізи, а Сумка продовжувала:

–  Звичайно, раніше мене   в ресторани та кіно водили… Тепер якось більше «будинок-робота-магазин», ну і в гості інколи… Не молода все ж таки… а кіно можна і на дивані подивитися…

За бесідою сумки не помітили, як прибув новий гість. Місця на полиці не залишилося, тому для нього поставили окремий стільчик.

–  Добрий вечір! – привіталася стильна жіноча Сумочка.

–  Добрий! – відповів хор голосів, здивовано оглядаючи її:    ця сумка була точною копією Старенької Сумки, але виглядала як новенька, а може навіть і краще. Із докором і здивуванням розглядали вони одна одну і кожна думала про своє…

Але вголос одна одній не сказали нічого ні Старенька Сумка, ні стильна жіноча Сумочка… З висоти прожитих років дивилися вони кожна в свою сторону: одна з доріканням у чуже минуле, інша з надією у своє майбутнє. На жаль, сумки собі дорогу не обирають, їхня доля – в руках їх господарів. Головне тільки господарям не забувати, що в цих же руках і їхня доля.

Купуйте модні сумки модельного ряду  VITO TORELLI, щоб завжди почуватися впевнено й виглядати надзвичайно!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *