Казка про Інтернет
Автор: вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна
Зовсім недавно, жила собі маленька істота, і звали його Інтернет. Друзі називали його Інет, Нет. А друзів у нього було дуже багато, на всіх куточках світу, на кожному континенті! Інет був дуже корисною істотою, і він допомагав усім своїм друзям. І була у нього хороша подружка,Даша. Вони кожного дня проводили безліч часу разом. Він завжди і в усьому їй допомагав. А що стосується домашнього завдання, Даша до речі навчалася у школі в 10 класі, Нет завжди її виручав. Реферати,повідомлення,запитання до контрольних робіт,готові домашні завдання, розв”язок різних задач по фізиці,алгебрі, геометрії, це все він знав, і тому його любили всі школярі,та і не тільки школярі. Коли у Даши був поганий настрій,Інтернет завжди зміг його покращити:то смішні картинки покаже, то цікавий анекдот розкаже… Даша дуже рідко хворіла, тому що Нет завжди розповідав їй яка буде погода завтра, і він завжди був правий. Також він допоміг Даші спілкуватися зі своїми друзями із закордону, не виходячи з дому. До речі Даша завдяки Інету зекономила велику суму грошей, і змогла купити довго-омріяну сукню. А все тому що їй не потрібно було витрачати гроші на квитки в кінотеатр, адже Нет завжди першим показував їй новинки кіно. Наша героїня, була страшенною меломанкою, і не могла прожити і дня без музики. Нет прекрасно це знав і тому кожного дня він давав їй послухати всі музичні новинки. Він також багато розповідав їй про новини з світу шоу-бізнесу, про улюблених артистів, співаків, акторів. Інтернет був чудовим другом, який завжди допоможе, хоча є не великий нюанс, Нету кожного місяця потрібні були деякі кошти, щоб він зміг покормити свою родину.
Творча робота творчого вчителя. Наталя Валеріївна ваша казка про Інтернет показує учням всі переваги роботи в інтернет – просторі, заохочує учнів поринати у цей вир корисної інформації, бути активним користувачем всіх ресурсів інтернету.
Наталія Валеріївна, дуже цікава ідея створити казку про Інтернет. Мета вчителя інформатики – передати своє захоплення предметом дітям, щоб вони полюбили інформатику так як він, створити інформатику цікавою.