Казка про Ноутбук

Автор: вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна

Вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна

Були собі дід і баба і був у них внук. Внук був дуже багатий. І одного разу він приїхав до діда і баби у село і подарував їм ноутбук. Пояснив як користуватися.

Внук поїхав до батьків у місто. Залишилися собі дід і баб у двох, а про ноутбук вони забули. Та дожились до того, що й на рахунку мобільного телефону грошей не було, щоб до рідних подзвонити. Тут дід згадав про ноутбук. Каже бабі: «Іди принеси зарядку від ноутбука, щоб увімкнути його». Принесла баба зарядку. І дід її говорить іди поки вечерю приготуй, а я поки згадаю як користуватись.

Пішла баба готувати їсти, а дід поки згадує як користуватись. Дід все згадав все настроїв . Загрузив Skype сидить чекає бабу з вечерею. І тут згадав що у них нема Інтернету. Вирішив він зловити Wi-Fi. Поклав ноутбук на підвіконня поставив, щоб шукало мережу, а сам пішов курей кормити. А ноутбук с підвіконня на призьбу, а з призьби на землю у двір, а з двору за ворота, та й покотився дорогою.

Котився собі ноутбук як тут йому по дорозі зустрівся заєць. І каже йому « оутбук, ноутбук дай я в контакти зайду!!!» Не заходь вконтакти зайчику. Іди краще погуляй, пострибай по землі, погризи моркви. «Ноутбук, ноутбук дай, я в контакти зайду!!!» Зайчику, побігайчику давай я краще тобі пісеньку заспіваю. Я в Києві зібраний. Я в Києві спаяний. Я від баби втік. Я від діда втік. І від тебе втечу. Тай покотився далі.

Як тут його перестріває вовк. Ноутбук, ноутбук дай я в онлайн гру зайду. Вовчику братику будеш грати в онлайн ігри будеш залежним. Будеш залежним не будеш виходити на вулицю, не будеш рухатися будеш слабенький. Будеш слабенький, як ти здобич в полюєш??? Давай я тобі краще пісеньку заспіваю. Я в Києві зібраний. Я в Києві спаяний. Я від баби втік. Я від діда втік. Я від зайця втік. То й від тебе втечу!!! Тай покотився.

Котиться і котиться собі ноутбук. Аж тут зустрічається з лисичкою. Ноутбук, ноутбук я тебе на запчастини продам. Не продавай мене лисичко – сестричко, я тобі пісеньку заспіваю. Ану заспівай ! Але слух у мене слабенький. Я тобі голосніше динамік увімкну. Та ні давай я тебе на колінця покладу і добре буде. Так вони і зробили. І ноутбук заспівав: Я в Києві зібраний. Я в Києві спаяний. Я від баби втік. Я від діда втік. Я від зайця втік. Я від вовка втік. Той від тебе втечу! Ну й пісня ж гарна! Тут лисичка вимкнула ноутбук. Потім його розібрала. Запчастини продала. А на отримані гроші купила собі рибки.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Дуже дивна казочка, на мотив казки колобка. Я не зовсім зрозуміла яка в ній наукова чи виховна мета. Зрозуміло що для початкової школи, але яка практична користь з прочитання цієї казки і як її використовувати, поки питання.