Розкрийте свій потенціал з JustClass та виграйте ноутбук Xiaomi RedmiBook 15!

Сучасна загальна середня освіта в Україні повинна бути якісною, доступною та…технологічною! Саме тому компанія JustClass запускає серед вчителів розіграш ноутбуку Xiaomi RedmiBook 15!!

Про компанію

JustClass – це онлайн-платформа для вчителів з готовими домашніми, контрольними та самостійними роботами з основних шкільних предметів. Всі завдання на платформі перевіряються автоматично, а оцінки зберігаються в особистому кабінету вчителя й учнів. Платформа складає вже більше ніж 40 000 завдань і вона постійно поповнюється новими!

JustClass

Умови акції:

  • Зареєструйтеся або увійдіть у свій обліковий запис вчителя на сайті JustClass
  • Створюйте та надсилайте учням домашні та контрольні роботи на платформі JustClass протягом вересня
  • Тільки учні, які успішно виконають 2 домашні роботи протягом вересня, будуть враховані при підрахунку
  • Кожен вчитель, який матиме принаймні 2 домашні роботи, автоматично стане учасником нашого розіграшу!
  • Навіть якщо ви вже використовуєте JustClass у своєму класі, ви можете брати участь у нашій акції та мати шанс виграти ноутбук Xiaomi RedmiBook 15
  • Важливо дотримуватися принципів чесності та етики під час конкурсу. Будь ласка, не намагайтеся самостійно реєструвати учнів або відправляти пусті чи короткі завдання.

Переможцем стане той вчитель, у якого буде НАЙБІЛЬШЕ УНІКАЛЬНИХ УЧНІВ, які виконали 2 та більше завдань на нашій платформі.

Термін акції: 1.09-30.09 включно

Створюйте захопливі інтерактивні домашні завдання для своїх учнів та долучайте їх до JustClass – це може бути ваш шлях до перемоги!

Зареєструватися або увійти на платформу:

http://surl.li/kpthw

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *