Казка про Power Point

Автор: вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна

Вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна

У країні Microsoft правив король- володар над всіма літерами. У його царстві панував порядок та спокій, усе населення прославляло свого правителя.

Проте, усі жителі знали, що у короля є донька, з красою котрої не могла зрівнятися жодна жінка у світі. Але самій дівчині життя здавалося надзвичайно нудним та нецікавим, тож вона завжди ходила насупленою та плакала гіркими сльозами. Заможні принци, кардинали, володарі скарбів намагалися завоювати її серце, але все марно.

Але одного дня, коли володар вже не сподівався побачити посмішку на обличчі принцеси, до замку завітав молодий пакубок Power Point, котрий запевняв, що розвеселить красуню, а ціною цього буде їхнє весілля. Король погодився на це, хоча не мав вже жодної надії на покращення настрою доньки.

Юнака запросили у простору залу, де на розкішному кріслі сиділа дівчина, котра поринула у світ журливих думок. Хлопець відкрив скриньку, що була в його руках та затамував подих. У замку розпочалася справжня фантастика: вся кімната наповнилася кольоровими картинками та світлом, одна за одною вони переготалися, ніби показуючи казку.

Королівна кинула німий погляд на зображення, але не промовила ні слова.

Проте, зображення почали змінюватися, перегортатися, набувати різної форми та розміру, ніби дразнилися з царівною. І раптом, звідкись з’явилась приємна та чарвна мелодія, шо супроводжувала цей сюжет. Ще ніхто у світі не бачив такого надзвичайного видовища.

Вираз обличчя дівчини відразу пом’якшав і була помітна легка посмішка.

«Нарешті, я побачила справжню казку у цьому сірому світі, я б хотіла, щоб вона завжди панувала у моєму житті», промовила принцеса.

Король аж заплакав на радощах. Наступного дня уся країна бенкетувала та святкувала весілля молодої королівни та Power Point.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. А мені сподобалась ваша казка, учні початкових класів люблять щось незвичне на уроці, тим більше, що у цій казці простий доступний для сприйняття сюжет, яки певним чином розкриває тему уроку про редактор презентацій.

  2. Наталія Валеріївна, знову казочка. Вважаю, що Ваша мета як вчителя інформатики – передати своє захоплення предметом дітям, щоб вони полюбили інформатику так як він, створити інформатику цікавою. Так тримати!