Конспект інтегрованого уроку англійська мова з інформаційними та медіа технологіями для учнів 6 -7 класів “Press – Realize “Kaleidoscope of Fabulous Places in Mykolaiv”

Автор: вчитель англійської мови Кривонос Тетяна Василівна

Screenshot_19Урок сформовано у вигляді прес-релізу для вивчення визначних місць рідного краю. Він сприяє розвитку комунікативних здібностей учнів, формуванню швидкої мовної здогадки та роботи в парах та групах, розвиває вміння аналізувати побачену та почуту інформацію, спрямований на формування соціокультурної компетенції та виховування інтересу і поваги до рідного краю.


 

Документ до уроку

Завантажити документ на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. Інтегрований урок дійсно цікавий.
  Сприя всесторонньому розвитку учнів.
  Все подобається, а деякі елементи додаю до свого портфеля.
  Спасибі, успіху Вам в роботі.
  Чудовий матеріал.

 2. Шановна Тетяно Василівно, ваша розробка – дійсно ‘ up to the Date’!. Просто неімовірно – так вдало і гармонічно поєднати такі різні елементи і етапи уроку. Дуже сподобалось, що, наприклад, перегляд і обговорення відеороліків супроводжує інформація про мультимедійні об’єкти, які уможливлюють створення таких відеоматеріалів. І таких прикладів багато. Дужесподобалась Ваша робота. Дякую!

 3. Шановна Тетяно Василівно, ваша розробка – дійсно ‘ up to the Date’!. Просто неімовірно – так вдало і гармонічно поєднати такі різні елементи і етапи уроку. Дуже сподобалось, що, наприклад, перегляд і обговорення відеороліків супроводжує інформація про мультимедійні об’єкти, які уможливлюють створення таких відеоматеріалів. І таких прикладів багато. Дуже цікава робота. Дякую!

 4. Шановна Тетяно Василівно, ваша розробка – це, дійсно, приклад уроку ХХІ століття. Просто неімовірно – так вдало і гармонічно поєднати такі різні елементи і етапи уроку. Дуже сподобалось, що, наприклад, перегляд і обговорення відеороліків супроводжує інформація про мультимедійні об’єкти, які уможливлюють створення таких відеоматеріалів. І таких прикладів багато. Дуже цікава робота. Дякую!

 5. Щиро дякую за публікацію. Це, дійсно, приклад уроку ХХІ століття. Просто неімовірно – так вдало і гармонічно поєднати такі різні елементи і етапи уроку. Дуже сподобалось, що, наприклад, перегляд і обговорення відеороліків супроводжує інформація про мультимедійні об’єкти, які уможливлюють створення таких відеоматеріалів. І таких прикладів багато. Дуже цікава робота. Дякую!

 6. Бурхливий розвиток засобів інформатизації і поява нових технологій обробки,передання,одержання і зберігання інформації відкриває нові можливості для застосування медіа технологій у навчальному процесі.Тетяна Василівна – сучасний і творчий вчитель.Вона поєднала англійську мову та інформатику дуже вдало і це дало змогу підвищити активність і привернути увагу дітей до здобуття знань.Дякую