Конспект частини інтегрованого уроку- проекту “Планети сонячної системи. Україна і космос.” (предмети: Україна і світ, англійська мова, інформатика).

Автор: вчитель англійської мови Черепаха Світлана

Screenshot_17Цей урок показав знання дітей про космос, про роль УКраїни в освоєнні космосу.Дітям дали вибір приєднатися до 3х команд: англійської ,української та інопланетян. Наша англійська команда відрекомендувалася та розповіла про себе, планети та досягнення Америки в космосі. ( саме цей фрагмент я ВАМ пропоную). Українська команда ,в свою чергу, довела ,що українцям є чим пишатися ,говорячи про роль нашої держави в освоєнні космічного пространства.А роль “команди інопланетян “була -ігрові моменти. Я вважаю,що саме такі уроки діти будуть довго пам`ятати .))


 

Завантажити документ на диск

 

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Шановна Світлано! Ви провели, дійсно, захід, який запам’ятається дітям надовго. Кропітка , складна робота, але цим потрібно займатися! З попереднім комментарем Олександра Овчара можу погодитись лише частково – адже ви попередили у вступному слові, що публікуєте частину презентації саме “англійської” крманди. Але надати короткий план проведення заходу вцілому – було б не зайвим. Дякую вам за публікацію, подальших вам творчих успіхів!

  2. Дуже добре, що автор намагається поєднати навчальні та виховні можливості трьох дисциплін. Але якось, як казав червоноармієць Сухов: “За державу обидно!”.Чому б на уроці не розглянути і хоч трохи вклад України в розвиток космонавтики? Я , відверто кажучи, побачив на 99% урок англійської, доповнений картинками з Інтернету. Якось не тягне на інтегрований урок