Конспект контрольної роботи №6 з математики
Автор: вчитель початкових класів Філіпчук Наталія Вікторівна
Комбінована контрольна робота для перевірки табличного множення та ділення, порядка виконання дій у виразах, роз’язку задач різної складності.
Тема: Контрольна робота з математики №6
Мета:
- перевірити рівень засвоєння табличного множення і ділення, та знання порядку виконання арифметичних дій;
- вміння розв’язувати задачі вивчених видів;
- вміння працювати самостійно;
- виховувати культуру оформлення письмових робіт.
Хід уроку
I. Організаційний момент
II. Повідомлення теми і мети уроку
III. Контроль знань
1 варіант
- Розв ’яжи приклади:
34+(2*3) (5*10)-25
(6:3)+48 (24:4)-0
45-(5*5) 4*4-30:5
- Порівняй:
70-(45:5) * (36:9)+57 2*6 * 2+2+2+2+2
- Розв’яжи задачу:
- В кожному пакеті по 3кг борошна. Скільки кг борошна в 6 таких пакетах?
- 24 яблука розклали у 3 кошика порівну. По скільки яблук у кожному кошику?
- 18 тістечок розклали у коробки по 6 штук. Скільки отримали коробочок?
- Купили 6 зошити в клітинку і 9 зошитів в лінію. Їх роздали трьом учням порівну.
Скільки зошитів отримав кожен учень?
- Розв ‘яжи задачу:
Довжина прямокутника 7см, а його ширина на 2 см коротша. Знайди периметр прямокутника.
5. Знайди значення виразу:
– перший множник виражений сумою чисел 4 і 2, другий множник – у вигляді частки чисел 8 і 2. Знайти добуток.
-зменшуване 50, від’ємник поданий у вигляді добутка чисел 5 і 5 . Знайти різницю.
6. *** Додаткове завдання:
Дмитро, Денис і Оленка купили кульки трьох кольорів : жовтий, червоний та синій. У Оленки не червоний і не синій. У Дмитрика – не синій. У кого яка кулька?
2 варіант
- Розв ’яжи приклади:
35+(5*3) (2*10)-20
(12:3)+46 (28:4)-7
30-(3*5) 3*4-30:6
- Порівняй:
60-(20:5) * (24:4)+24 5*6 * 5+5+5+5
- Розв’яжи задачу:
1) У кожному ящику по 5кг апельсин. Скільки кг апельсин в 6 таких ящиках?
2) 28кг яблук розклали у 3 кошика порівну. По скільки яблук у кожному кошику?
3) 32 пиріжка розклали у пакети по 4 штук. Скільки отримали пакетів?
4) Мама купила 4 яблука і 6 груш. Поділила їх порівну між двома дітьми. По скільки фруктів отримав кожна дитина?
- Розв ‘яжи задачу:
Довжина прямокутника 4см, а його ширина на 2 см довша. Знайди периметр прямокутника.
- Знайди значення виразу:
– перший множник виражений різницею чисел 8 і 2, другий множник – у вигляді частки чисел 8 і 2 Знайти добуток.
-перший доданок 50 , другий доданок поданий у вигляді добутка чисел 5 і 5 . Знайти суму.
- *** Додаткове завдання:
У Стьопи, Петрика та Іринки прапорці трьох кольорів: зелений,червоний, жовтий. У Іринки не зелений і не жовтий. У Стьопи не зелений. У кого який прапорець?
Шкала оцінювання
- 0, 5 бала за правильність обчислень (по 0,5 бала за дію). Загальний бал 3
- по 0,5 бала. Загальний бал 1
- 1,2,3 задачі- по 1балу, 4 задача- 2 бали Загальний бал 5
- 2 бали Загальний бал 2
- по 0,5 балу за дію Загальний бал 1
- Розв’язування логічних завдань. Додаткове завдання — 2 бали.
- Підбиття підсумків. Рефлексія
Вдячна Вам за коментар, врахую при наступній розробці.
Контрольна робота з математики відповідно призначена для перевірки і контролю знань табличного множення та ділення.Для кращої організації контролю знань завдання потрібно розмістити за рівнями і доповнити тестами.Дякую
Шановна, Наталія Вікторівна, контрольна робота потребує допрацювання. Бо вона повина містити завдання різних рівнів складності. Не вистачає у роботі тестових завдань. Дякую.