mail@urok-ua.com

Конспект року з алгебри і початків аналізу з теми: “Розв`язування тригонометричних рівняннь”.

Автор: викладач математики Колієва Зоя Іванівна

Урок-суд в якому в вигляді гри повторюються методи розв`язування тригонометричних рівнянь


Завантажити документ на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Хоч не зовсім імпаную таким “судовим” урокам, але цей мені сподобався. Тема, дійсно, одна з найважливих, і, якщо, є можливість подати її в такій нетрадиційній формі, то це чудово. Напевно, математичний диктант потрібно було провести на початку уроку як актуалізація опорних знань.

  2. Нетрадиційний урок – суд представила Зоя Іванівна .Спонукаючи учнів до активізаціії пізнавального процесу , у формі гри повторювалися методи розв`язування тригонометричних рівнянь.Сподобався математичний диктант та різнорівнева самостійна робота. Дякую.

  3. Нестандарна подача матеріалу сприяє активізації пізнавального інтересу учнів та залучає їх до плідної співпраці. Тема складна, але Зоя Іванівна врахувала можливості дітей, використала свою педагогічну майстерність та досягла поставленої мети Дякую!

  4. Хочу подякувати колезі, Зої Іванівні, за чудову нестандартну ідею уроку по узагальненню та систематизації знань. Тільки колеги – математики можуть в повній мірі оцінити майстерність з якою Зоя Іванівна змогла надзвичайно складну, для великої кількості учнів 10- х класів незрозумілу та відірвану від їх практичного досвіду, тему наблизити до дітей, спонукати їх до зацікавлення тригонометрією. Протягом уроку було проведено грунтовну підготовку до контрольної роботи: від повторення значень arc- функцій до аналізу усіх видів тригонометричних рівнянь та визначення раціонального спосібу їх розв’язування в залежності від типу. Математичний диктант та різнорівнева самостійна робота дають повну картину рівня засвоєння дітьми вивченого матеріалу та націлюють їх на формування навичок пошуку аналогій при розв`язуванні тригонометричних рівнянь різними способами.
    Особисто для мене, публікація була надзвичайно корисною та змістовною. Автору велике спасибі та найщиріші побажання успіхів.

    1. Погоджуюсь з пані Галиною. Тема уроку складна й матеріал учням дається важко. Проте Зоя Іванівна підібрала вдалий вид уроку та такі форми роботи, що зацікавлюють учнів. В конспекті повністю розкрито мету уроку, чітко продуманий кожен етап. Дякую авторові!