Конспект уроку з алгебри для 10-го класу на тему: Розв’язування тригонометричних рівнянь

Автор: Учитель математики Вадченко Людмила Вікторівна

Вадченко Людмила ВікторівнаУчити учня пізнавати свій внутрішній світ, свої можливості, пізнавати реальність – це є невід’ємною складовою моєї освітньої діяльності. Навчати пізнанню – значить навчати діяльності, значить створити умови учню для проявлення його творчості та самостійності. Пропоную розробку уроку , на якому можна максимально стимулювати пізнавальну, творчу активність та ініціативу учнів, їх інтерес до навчання.


Конспект уроку

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Людмила Вікторівна, з задоволенням ознайомилася з конспектом Вашого уроку. Цікава організація груп учнів. Мотивація навчання протягом усього уроку була спрямована на розвиток інтересу до навчання, потреби в різноманітних знаннях, відкриття творчого потенціалу школярів. Натхнення Вам!

  2. Робота на випередження по створенню комбінованих груп та попередній розподіл їх функцій значно посилюють ефективність уроку, дозволяють забезпечити більш повне та свідоме засвоєння вивченого. Розв’язування одного рівняння різними способами – чудова можливість не тільки повторити алгоритми роботи з різними його типами, а й реальна можливість розвитку критичного мислення учнів, їх уміння аналізувати та шукати раціональні шляхи розв’язування. Актуальним питанням є зв’язок із ЗНО. Одне але – час…Щиро заздрю Вам, якщо працюєте з класом, що за 45 хв. справиться з таким обсягом і таким рівнем завдань. Дякую, було змістовно і повчально.