Конспект уроку алгебри для 9 класу

Функції. Властивості та графіки функцій

Урок №3

Автор: вчитель математики Щербина Сергій Миколайович

Мета: 1) сформувати вміння виконувати перетворення графіків функцій:

Властивості та графіки функцій

2) розвивати логічне мислення учнів;

3) формувати уміння та навички розв’язування вправ по заданій темі;

4) виховувати наполегливість, сумлінність у навчанні, цілеспрямованість, самостійність.

Тип уроку: комбінований з елементами інформаційних та інтерактивних технологій навчання.

Обладнання та наочність: Комп’ютерний клас з ОС Windows та Microsoft office або мультимедійний проектор, програма Altris Vision (програма для роботи з локальною мережею класу), презентації «Мета уроку_Урок 6.pps», «Презентація_Знайди помилку_Для актуалізації знань_Урок6.ppt», «Презентація_Перетворення графіків функцій з модулями_Для вивчення нового матеріалу_Урок6.ppt», «Виконай вправи з підручника_Урок6.ppt».

Скачати конспект уроку в форматі docx.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Сергій Миколайович, з задоволенням знайомлюся з матеріалами Ваших уроків. Достатньо складна тема курсу “Алгебра, 9 клас” подається змістово, нестандартно. Використана презентація додає наочності вивченої матеріалу. Все це спрямовано і на розвиток інтересу до навчання, і на глибоке засвоення учнями вміння виконувати перетворення графіків функцій.

  2. Черговий урок із циклу ” Функції та їх графіки”, запропонований Сергієм Миколайовичем, вказує на системну роботу вчителя, спрямову на розвиток пізнавального інтересу дітей та формування умінь учнів раціонально діяти в знайомій та в нестандартній ситуації. Велике значення вчитель приділяє самостійному здобуттю знань; рівнева диференціація завдань формує вміння аналізувати та узагальнювати.