Конспект уроку алгебри для 9 класу

Функції. Властивості та графіки функцій

Урок №1

Автор: вчитель математики Щербина Сергій Миколайович

Мета: 1) сформувати вміння виконувати перетворення графіків функцій:

Властивості та графіки функцій

2) розвивати комунікабельні здібності учнів, логічне мислення;

3) формувати уміння та навички розв’язування вправ по заданій темі;

4) виховувати наполегливість, сумлінність у навчанні, цілеспрямованість, самостійність,      відповідальність.

Тип уроку: комбінований з елементами інтерактивних та інформаційних технологій.

Обладнання та наочність: Комп’ютерний клас з ОС Windows та Microsoft office або мультимедійний проектор, програма Altris Vision (програма для роботи з локальною мережею класу), презентація «Мета уроку_Урок 4.pps», «Презентація_Перетворення графіків функцій_f(x)+(-)n_f(x+(-)m)_f(x+(-)m)+(-)n_Для вивчення нового матеріалу_Урок4.ppt», картки-завдання.

Скачати конспект уроку в форматі docx.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок зацікавив тим, що і на уроці математики можна розвивати комунікабельні здібності учнів, гарно це показано через інтерактивний метод „Броунівський рух”( „Навчаючись – учусь”). При допомозі такої вправи учні найкраще сприймають матеріал, тому що кожен з них має бажання доступно його донести своїм однокласникам. Звичайно, вчитель, як консультант, направляє та допомагає їм. Дякую за любов до математики.

  2. Сергій Миколайович, спасибі за чудовий урок. Він стимулює творчість вихованців, створюючи сприятливі умови для співпраці. Використання мультимедійних технологій – це інструмент для підвищення ефективності уроку, розширення можливостей візуалізації навчального матеріалу, зростання обсягу виконаних завдань. Натхнення Вам!

  3. Методиічно правильно спланований урок, результативність якого забезпечується інтерактивним методом „Броунівський рух”( „Навчаючись – учусь”) та широким застосуванням ІКТ. Глибоко продумано вміст карток для індивідуальної роботи, що забезпечує максимальне використання навчальних резервів учнів. Хочеться сказати спасибі колезі за чудову розробку уроків по всій темі ” Перетворення графіків функцій”.