Конспект уроку англійської мови, 4 клас “Хобі”
Автори: вчителі англійської мови Тихонова Тетяна Миколаївна та Оксаніч Анастасія Анатоліївна
Спарений урок за темою “Hobby”.Цікаві завдання, веселі конкурси, пізнавальні вправи.
Тема уроку: Free Time Activity. Hobby.
Мета уроку: оволодіння учнями новими навичками, матеріалом та новими способами діяльності;
Навчальна
- введення нових ЛО, активізація їх у мовленні учнів, формування навичок вживання нових лексичних одиниць;
- вдосконалення компетенції читання, письма, аудіювання, усного діалогічного та монологічного мовлення;
- навчання таких прийомів мислення, як порівняння, узагальнення, встановлення причинно-наслідкових зв’язків;
- навчання вмінню самостійно регулювати свою розумову діяльність;
- формування уміння одержувати із тексту та ілюстрацій нові знання, конкретизувати та використовувати їх на практиці.
Розвиваюча
- розвиток вміння уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під час самостійної та групової роботи, вчитися висловлювати думку з опорою на зразок;
- сприяння збагаченню словникового запасу.
Виховна
- виховання культури спілкування, уміння сконцентровуватись, слухати інших, презентувати себе, свої захоплення, формувати доброзичливу атмосферу у класі;
- виховування пізнавального інтересу до вивчення англійської мови;
- сприяння попередженню втоми на уроці.
Методи навчання: бесіда, діалог, пояснення, робота в групах, робота з лексичним та граматичним матеріалом, самостійна робота за картками.
Тип уроку: нестандартний комбінований урок засвоєння нових знань
Обладнання: підручник «Англійська мова» О.Павліченко, 2015 рік видання , зошити з друкованою основою до підручників, CD запис, відеопрогравач, наочність, роздатковий матеріал, fly swatters, маркери, олівці, маски мавпочок, м’ч. English proverb: «Work done, have your fun”.
Очікуваний результат:
- учні повинні показати свої знання по новій темі, використовуючи лексичний та граматичний матеріал уроку в усному та писемному мовленні при різних видах роботи;
- учні вміють працювати в групах.
Хід уроку
Вчителем уміло проводиться мотивація навчальної діяльності учнів на всіх етапах уроку. Різноманітні завдання активізують учнів до самостійних суджень і практичних дій. Діти співпрацюють на уроці.
Такий насищений урок! Дуже багато корисного та цікавого матеріалу. Можна використовувати при вивченні теми.