Конспект уроку англійської мови, 4 клас “Хобі”

Автори: вчителі англійської мови Тихонова Тетяна Миколаївна та Оксаніч Анастасія Анатоліївна

Спарений урок за темою “Hobby”.Цікаві завдання, веселі конкурси, пізнавальні вправи.Screenshot_1

Тема уроку: Free Time Activity. Hobby.

Мета уроку: оволодіння учнями новими навичками, матеріалом та новими способами діяльності;

Навчальна

  • введення нових ЛО, активізація їх у мовленні учнів,  формування навичок  вживання нових лексичних одиниць;
  • вдосконалення компетенції читання, письма, аудіювання, усного діалогічного та монологічного мовлення;
  • навчання  таких прийомів мислення, як порівняння, узагальнення, встановлення причинно-наслідкових зв’язків;
  • навчання  вмінню самостійно регулювати свою розумову діяльність;
  • формування уміння одержувати із тексту та ілюстрацій нові знання, конкретизувати та використовувати їх на практиці.

Розвиваюча

  • розвиток вміння уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під час самостійної та групової роботи, вчитися висловлювати думку з опорою на зразок;
  • сприяння збагаченню словникового запасу.

Виховна

  • виховання культури спілкування, уміння сконцентровуватись, слухати інших, презентувати себе, свої захоплення, формувати доброзичливу атмосферу у класі;
  • виховування пізнавального інтересу до вивчення англійської мови;
  • сприяння попередженню втоми на уроці.

Методи навчання: бесіда, діалог, пояснення, робота в групах, робота з лексичним та граматичним матеріалом, самостійна робота за картками.

Тип уроку:  нестандартний комбінований урок  засвоєння нових знань

Обладнання: підручник  «Англійська мова» О.Павліченко, 2015 рік видання , зошити з друкованою основою до підручників, CD запис, відеопрогравач, наочність, роздатковий матеріал,  fly swatters, маркери, олівці, маски мавпочок, м’ч. English proverb: «Work done, have your fun”.

Очікуваний результат:

  • учні повинні показати свої знання по новій темі, використовуючи  лексичний та граматичний матеріал уроку в усному та писемному мовленні при різних видах роботи;
  • учні вміють працювати в групах.

Хід уроку

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вчителем уміло проводиться мотивація навчальної діяльності учнів на всіх етапах уроку. Різноманітні завдання активізують учнів до самостійних суджень і практичних дій. Діти співпрацюють на уроці.

  2. Такий насищений урок! Дуже багато корисного та цікавого матеріалу. Можна використовувати при вивченні теми.